Łukasz Szewczyk14.12.2023 (18:21)3 komentarze

Kanały Grupy Kino Polska w telewizyjnej ofercie Play

• Play rozszerza ofertę pakietów telewizyjnych o kolejne kanały Grupy Kino Polska
promo
W ramach oferty Play, abonenci zyskają dostęp do pakietu kanałów Grupy Kino Polska, będącej częścią SPI International, globalnej firmy medialnej należącej do Grupy CANAL+. Kanały te uzupełnią bogatą ofertę operatora, zapewniając jeszcze szerszy dostęp do różnorodnych treści.
- Cieszymy się, że dzięki współpracy z Grupą Kino Polska do oferty telewizyjnej Play dołączą kolejne kanały, rozszerzając naszą usługę telewizyjną o różnorodne, wysokiej jakości programy. Bogata biblioteka filmów, seriali, dokumentów i treści sportowych, która wzbogaci naszą ofertę, doskonale wpisuje się w strategię dostarczania klientom telewizji nowej generacji. Najlepsze wrażenia z oglądania telewizji, najwyższej klasy rozrywka i wolność wyboru to filary telewizji Play - powiedziała Magdalena Zonko, Kierownik Zespołu Pozyskiwania i Zarządzania Treścią w Play.

- Stale poszerzamy dystrybucję naszych kanałów, umożliwiając wybór oferowanych przez nas treści jeszcze większej grupie odbiorców. Cieszymy się, że kanały z portfolio Grupy Kino Polska dołączają do oferty kolejnego dużego operatora w kraju. Wprowadzenie ich do Play zwiększa ich dostępność i pozwala zarówno nowym, jak i obecnym abonentom na dostęp do atrakcyjnych i jakościowych treści. Jestem przekonany, że każdy z nich znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie - powiedział Jacek Koskowski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Dystrybucji
w Grupie Kino Polska.

Kanały Grupy Kino Polska, które dołączą do oferty Play, to popularne i lubiane treści telewizyjne. FilmBox to dobrze znana marka, która oferuje pięć kanałów filmowych: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Action i FilmBox Arthouse. Kanały FilmBox są propozycją doskonałej rozrywki dla szerokiego grona widzów. Pakiet obejmuje starannie wyselekcjonowaną ofertę nagradzanych filmów ze świetnymi aktorami, głośne produkcje hollywoodzkie, uznane kino europejskie, najlepsze filmy akcji, klasykę rozrywki dla całej rodziny, ciekawy wybór seriali z całego świata, a także kino artystyczne, autorskie i dzieła spoza głównego nurtu.

Użytkownicy telewizji Play będą mogli również oglądać znane filmy i seriale na kanale Kino TV. Oferta programowa obejmuje bogaty wybór popularnych evergreenów, filmów fantasy, poruszających dramatów, zabawnych komedii, kultowych horrorów, a także seriali i miniseriali.

Miłośników dokumentów z pewnością ucieszy oferta kanału DocuBox HD, prezentującego programy i seriale przyrodnicze, popularnonaukowe, historyczne i kulturalne. Dla fanów sportu nadawca oferuje FightBox HD - unikalny na polskim rynku kanał sportowy, poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA. Z kolei FunBox UHD to jeden z nielicznych dostępnych w Polsce kanałów, który nadaje w jakości Ultra HD (4K). Pozwala on odkryć widzom zapierające dech w piersiach miejsca, spotkać niezwykłych ludzi i uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych.

Kanały Grupy Kino Polska będą dostępne w pakietach:
• Kino TV - dostępny w pakiecie kanałów Telewizji Nowej Generacji oraz
w Telewizji MAX i MAX Premium.
• DocuBox HD - dostępny w pakiecie Dokumenty w Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium.
• FightBox HD - dostępny w pakiecie Sport w Telewizji Nowej Generacji oraz
w Telewizji MAX i MAX Premium
• FunBox UHD - dostępny w pakiecie Lifestyle w Telewizji Nowej Generacji oraz
w Telewizji MAX i MAX Premium.
• Kanały pakietu FilmBox - dostępne w pakiecie FilmBox.

Wszystkie wspomniane kanały Grupy Kino Polska zostaną udostępnione abonentom Play promocyjnie w ramach okna otwartego od 14 grudnia 2023 roku do 9 stycznia 2024 roku.

Komentarze (1 - 3 z 3)

A może tak niektóre kanały z Play do UPC przenieść ??

Na przykład MTV 80's
 16  
vectra jak zawsze NIC . nowe kanały lub odkodowane nie ma szans w cale .
 4  
Oferta UPC już raczej nie będzie rozwijana. Ewentualnie podmiana stacji z SD do HD.
 7