Łukasz Szewczyk01.02.2024 (12:44)1 komentarz

T-Mobile z nowymi ofertami 5G Bardziej

• T-Mobile uruchomił blisko 1500 stacji bazowych 5G Bardziej, a w najbliższych tygodniach udostępnimy ich łącznie ponad 2000
• Teraz operator wprowadza nową ofertę
5g Bardziej
Internet mobilny w 5G Bardziej przekroczył magiczną barierę 1 Gb/s, do tej pory spotykaną w ofertach FTTH. W ramach świętowania startu nowej sieci, T-Mobile dajemy klientom możliwość skorzystania z prezentu w postaci bezpłatnego dostępu do nielimitowanego internetu. W tym celu należy do końca kwietnia aktywować tę usługą w aplikacji "Mój T-Mobile" w ramach programu Magenta Moments - od tego momentu nawet przez 30 dni do dyspozycji klientów będzie nielimitowany internet 5G Bardziej. Z tej możliwości korzystać mogą: klienci abonamentowi (z taryfą T), użytkownicy oferty T-Mobile na kartę (GO!) i MIX (Frii Mix) oraz klienci biznesowi (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet).
Dla klientów indywidualnych, którzy chcieliby sprawdzić moc naszego 5G Bardziej istnieje również możliwość zamówienia testowego eSIM, dzięki któremu bez wychodzenia z domu mogą otrzymać bezpłatny, trzymiesięczny nielimitowany dostęp do sieci piątej generacji.

Dzięki sieci 5G Bardziej od 7 lutego 2024 roku T-Mobile zaoferuje klientom dostęp do internetu o szybkości nawet do 1 GB/s. To wszystko dzięki nowej odsłonie Internetu domowego BEZ LIMITU z anteną zewnętrzną bez limitu gigabajtów i bez ograniczeń prędkości dla wszystkich tych, którzy są w zasięgu nowej sieci. A dla tych, którzy muszą jeszcze nieco poczekać na uruchomienie kolejnych magentowych stacji bazowych 5G Bardziej, operator przygotował ofertę internetu domowego z prędkością do 300 Mb/s.

We wszystkich taryfach internetu domowego dostępna jest technologia 5G, a ceny taryf z routerem z anteną zewnętrzną, które pozwolą klientom korzystać z wysokich prędkości, zaczynają się już od 135 złotych miesięcznie. Klienci posiadający już abonament w T-Mobile zapłacą za nie mniej - dla nich ceny zaczynają się od 115 zł na miesięcznie.

Oferta 5G Bardziej
Oferta 5G Bardziej
Wszyscy klienci usług abonamentowych (z taryfą T) w T-Mobile mogą korzystać z sieci 5G Bardziej bez dodatkowych opłat. Dla obecnych, jak i nowych abonentów sieci przygotowani nielimitowaną ofertę. Dokupując lub przenosząc kilka abonamentów w pakiecie umów w opcji "M Nielimitowana", klienci mogą otrzymać nawet 24 miesiące za darmo na jeden z abonamentów. Im więcej podpisanych umów, tym więcej darmowych miesięcy na jeden z abonamentów. Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty "L Nielimitowana" z tą różnicą, że w okresie promocyjnym opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł miesięcznie nawet przez 24 miesiące.

Dodatkowo, osoby przenoszące przynajmniej jeden numer do T-Mobile, wybierając taryfę "M Nielimitowana" lub "L Nielimitowana" otrzymają od nas 3 miesiące abonamentu za darmo. Z kolei obecni klienci mobilnych usług głosowych, którzy mają już jedną z taryf nielimitowanych, dokupując kolejny abonament w opcjach "M Nielimitowana" lub "L Nielimitowana", otrzymują 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

Dostęp do 5G Bardziej zyskali użytkownicy aktualnych ofert przedpłaconych: klienci oferty na doładowania (T-Mobile MIX), klienci Red Bull MOBILE, a także klienci T-Mobile na kartę, korzystający z ofert GO! M, GO! M+UA oraz GO! L. Jest też propozycja dla użytkowników pozostałych ofert T-Mobile na kartę oraz klientów oferty Heyah na kartę. Od 1 lutego do 30 kwietnia otrzymują możliwość korzystania z 5G Bardziej.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Super ofeta z limitem predkosci do 90mb/s i po co w takim razie to 5G???
 5