Łukasz Szewczyk01.03.2024 (13:31)brak komentarzy

Nowa oferta Światłowodu Play dla Firm. Rok bez opłat, nowe usługi

• Nowa promocja dla firm - nawet rok internetu światłowodowego bez opłat przy zakupie abonamentu komórkowego dla nowych klientów
• Nowe oferty Światłowodu Play dla Firm z gwarancją SLA nawet do 8 godzin
• Nowa usługa łącza symetrycznego
Play dla firm
Operator sieci Play wprowadza nowe oferty Światłowodu Play dla Firm z prędkością aż do 5 Gb/s. Decydując się jednocześnie na Światłowód Play dla Firm o dowolnej prędkości oraz abonament komórkowy dla Firm klient biznesowy może otrzymać aż rok internetu bez opłat. Przedsiębiorcy, którzy nie korzystali dotąd z usług operatora wybierając Play L dla Firm lub Play XL dla Firm otrzymają aż 12 miesięcy bez opłat, a z taryfą Play M dla Firm - 6 miesięcy. Na światłowód na promocyjnych warunkach można się zdecydować nawet do 90 dni od podpisania umowy na usługi komórkowe, co zapewnia czas na podjęcie decyzji jakie parametry usługi będą spełniały potrzeby biznesu.
Nowe oferty Światłowodu Play dla Firm zawierają w sobie gwarancję SLA, która zapewnia szybką reakcję w przypadku niedostępności usługi internetu światłowodowego. W takim przypadku przedsiębiorstwa nie muszą martwić się przestojami w pracy i mogą liczyć na szybki czas reakcji - nawet do 8 godzin. Zgłoszenia są rozpatrywane i rozwiązywane 7 dni w tygodniu, w godzinach od 7:00 do 22:00 w większości lokalizacji.

Dla przedsiębiorców, których praca wymaga ciągłej wymiany danych, w tym także dużych ilości tych wysyłanych, fioletowy operator przygotował atrakcyjną możliwość utworzenia łącza symetrycznego. Usługa ta dostępna jest w wybranych lokalizacjach za dopłatą 10 zł netto miesięcznie i obejmuje prędkości 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s.