Łukasz Szewczyk01.03.2024 (13:38)1 komentarz

iPlus w nowej odsłonie

• Aplikacja iPlus przechodzi metamorfozę
Nowy iPlus / Fot. Grupa Polsat Plus
Nowy iPlus / Fot. Grupa Polsat Plus
iPlus to aplikacja dająca kontrolę nad kontem abonenckim w sieci Plus. Dzięki niej można m.in. sprawdzić aktualne wyciągi, zrealizować płatności, zweryfikować stan pakietów lub włączyć nowe usługi. Dzięki aktualizacji użytkownicy będą mieli dostęp do jeszcze większej puli funkcjonalności i ułatwień w zarządzaniu swoim kontem.
Jak przekonuje operator, nowa aplikacja iPlus gwarantuje większy poziom bezpieczeństwa dzięki weryfikacji dwuskładnikowej przy pierwszym logowaniu na urządzeniu. Następnie użytkownik nie musi za każdym razem wpisywać swojego loginu i hasła, ponieważ nowy iPlus umożliwia logowanie m.in. za pomocą odcisku palca czy poprzez skan twarzy, jeżeli smartfon obsługuje taką funkcjonalność.

iPlus pozwala na podpięcie karty płatniczej i zarządzanie pakietami subskrypcyjnymi. Dzięki wprowadzonej zbiorczej płatności, można również opłacać rachunki dla kilku kont jedną szybką transakcją płatniczą.

Dzięki dostępowi do historii wpłat, rachunków i doładowań oraz pełnej kontroli nad bieżącym użyciem usług i pakietów, użytkownicy mogą monitorować swoje zużycie w czasie rzeczywistym. Czytelny i przejrzysty interface pozwala znaleźć wszystko to, czego potrzebują.

Nowy iPlus umożliwia czatowanie z obsługą klienta. Aplikacja pozwala także użytkownikom na bezpośrednie połączenie telefoniczne z konsultantem.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Niestety aplikacja jest skopana. Posiadam w Plusie dwa numery na kartę. Na jednym numerze aplikacja chodzi bez zarzutu, natomiast na drugim numerze nie można jej w ogóle uruchomić. Wpisuję prawidłowe hasła, PUK, konta i wszystko źle i źle.
 1