Łukasz Szewczyk01.03.2024 (14:03)1 komentarz

All In Streaming w Plusie. Disney+, HBO Max i Polsat Box Go w jednym pakicie.

• Plus wprowadzi do oferty pakiet All In Streaming, który pozwala zanurzyć się w świat wielu produkcji filmowych i seriali w promocyjnej cenie.
• Pakiet obejmuje dostęp do trzech popularnych platform: Disney+, HBO Max i Polsat Box Go Plus
Pakiet treamingów w Plusie
Pakiet treamingów w Plusie
Dostępny od 4 marca pakiet All In Streaming to odpowiedź na rosnące oczekiwania użytkowników, którzy chcą dostęp do różnorodnych filmów i seriali na różnych platformach streamingowych, unikając jednocześnie wysokich opłat za każdą z osobna. Plus oferuje dostęp do trzech platform streamingowych w jednym pakiecie.
All In Streaming obejmuje platformę Disney+ z ofertą produkcji od Disney, Marvel, Gwiezdnych Wojen, Pixara, National Geographic i Star. Znajduje się w nim również HBO Max, który jest domem dla kultowych seriali i filmów od HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network i Max Originals. Polsat Box Go Plus zapewnia dostęp do 34 popularnych kanałów telewizyjnych, ponad 40 tysięcy godzin materiałów VOD bez reklam oraz różnorodnych seriali, programów rozrywkowych i wiele więcej.

Dla abonentów z umową na 24 miesiące, korzystanie z tego pakietu kosztuje 49,99 zł miesięcznie. Co więcej, w zależności od wybranego abonamentu, klienci mogą korzystać z platform przez 3 lub 6 miesięcy w prezencie. Przy abonamentach głosowych od 69 zł miesięcznie z umową na 2 lata, klienci otrzymują 6 miesięcy w prezencie. Przy niższych abonamentach - 3 miesiące.

Komentarze (1 - 1 z 1)

W sumie zamiast PBG Plus wolałbym w pakiecie Netflix gdyż mając HBO, D+ wraz z Netflix zwykła tv nie jest nam potrzebna.
 0