Łukasz Szewczyk13.05.2024 (12:23)brak komentarzy

Mistrzowska oferta sportowa od Vectry

• Vectra przedstawia nową ofertę dla fanów sportu
Mistrzowska oferta sportowa od Vectry
Z okazji jednego z najważniejszych turniejów piłkarskich w Europie, Vectra przygotowała oferty dla kibiców. W ramach wybranych propozycji, można otrzymać sześć miesięcy telewizji i internetu w prezencie, w zależności od wybranego pakietu.
W sportowej ofercie znajduje się paczka zawierająca Pakiet Złoty (142 kanały) wraz z dekoderem TV Smart 4K BOX i internetem o prędkości do 600 Mb/s. Aktywując tę opcję za 79,99 zł użytkownicy otrzymają od operatora sześć miesięcy korzystania z usług gratis (w tym czasie obowiązywać będzie wyłącznie opłata za modem w wysokości 4,99 złotych miesięcznie). Oferta zawiera dodatkowo dostęp do pakietów Eleven oraz Sport na Ostro, w tym kanałów: Eurosport 2, Fight Klub HD, E-sport, Polsat Sport Extra, MotoWizja HD, Golf Channel Polska, Extreme, Ginx Esports, Gametoon. Po okresie promocyjnym, cena oferty, nie uwzględniając opłaty za modem, wynosić będzie 95 złotych z rabatami (za zgody marketingowe, e-fakturę oraz terminową płatność), przy okresie zobowiązania wynoszącym 24 miesiące.

Powyższa paczka dostępna jest także z pakietem Canal+ Prestige. To gratka dla osób, dla których sport jest prawdziwą pasją, ponieważ paczka obejmuje w sumie aż 27 kanałów sportowych. W tej opcji klienci również mogą korzystać bez opłat z internetu światłowodowego z prędkością do 600 Mb/s oraz Pakietu Złotego telewizji, wzbogaconego o pakiety premium: Sport na Ostro, Eleven oraz Canal+ Prestige, przez pierwsze 6 miesięcy przy okresie zobowiązania 24 miesiące (koszt aktywacji to 79,99 zł). Po okresie promocyjnym, od 7. miesiąca, abonament wyniesie 115 zł/mies. z rabatami. Przy czym opłata za wypożyczenie modemu, w wysokości 4,99 złotych miesięcznie, obowiązuje już od momentu uruchomienia usług.

W ramach mistrzowskiej oferty Vectry, klienci, którzy chcą na bieżąco śledzić piłkarskie wydarzenia, mogą zakupić także sam pakiet telewizji (do wyboru pakiety: Srebrny - 83 kanałów, Złoty - 142 kanałów, Platynowy - 181 kanałów). Również decydując się na taką opcję abonenci otrzymują od operatora pierwsze 6 miesięcy użytkowania gratis.

Sportowi kibice będą mogli oglądać ulubione rozgrywki zarówno w domu jak i poza nim, np. na smartfonie lub tablecie