13.03.2025 (10:41)brak komentarzy
Play: 99 nowych stacji od początku 2025 roku
Play kontynuuje rozbudowę infrastruktury. W lutym operator uruchomił 33 nowe stacje bazowe, a od początku roku - już 99. Na koniec miesiąca całkowita liczba stacji Play wyniosła 12 525.

Nowe obiekty powstały w największych miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Lublin, Kielce i Częstochowa, ale także w mniejszych miejscowościach, w tym Długołęce (woj. dolnośląskie), Tworogu (woj. śląskie), Pierzchnicy (woj. świętokrzyskie) i Bornem Sulinowie (woj. zachodniopomorskie).
Turyści i mieszkańcy Kołobrzegu również mogą cieszyć się lepszym zasięgiem, dzięki nowej stacji w tym popularnym kurorcie.
Turyści i mieszkańcy Kołobrzegu również mogą cieszyć się lepszym zasięgiem, dzięki nowej stacji w tym popularnym kurorcie.
Play konsekwentnie rozwija swoją sieć, poprawiając jakość usług zarówno w dużych aglomeracjach, jak i w mniejszych miejscowościach.
blog Play
Komentarze