Redakcja15.04.2025 (12:24)6

realme 14 5G i 14T 5G już w Polsce - smartfony z tytaniczną baterią i AI w atrakcyjnych cenach

15 kwietnia realme oficjalnie wprowadziło do sprzedaży w Polsce nowe modele smartfonów ze swojej serii numerycznej - realme 14 5G i realme 14T 5G.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Super, tuSSk kupi wszystkie za pieniądze Podatników i damy na Ukrainę, w Kijowie są duże dyskoteki. Bawią się jak tralala. O/ SRAWA!
 2  
[@1057896|MODERATOR

masz obsesje ?! :))))))
 2  
Jakie smartfony polecacie dla osób niebinarnych, nieheteronormatywnych, zmiennopłciowych, wielopłciowych, bezpłciowych oraz LGBTQIA+? Ważne by były przyjazne dla naszego środowiska.
 2  
Rafałka ci powie... Aha, no chyba nie. Bo ostatnio nie przyznał się do was degeneraci xD

was już nie ma, po wygraniu prawej strony√✓√✓√✓√ zniknięcie jak na Węgrzech! <3

HEHEHE hehehehe
 0  
Polacy nie dorośli do prezydenta takiego jak Rafał Trzaskowski. Kultura, erudycja, wiedza, doświadczenie, znajomość języków obcych, obycie, inteligencja, można by tak wymieniać wszystkie cechy Rafała Trzaskowskiego. No i oczywiście tolerancja i akceptacja dla mniejszości seksualnych, etnicznych i narodowościowych.
 0  
Polacy nie gęsi głupie jak rafalala, i Niemcy ue, Francja itp.
Polska zostanie mądra i dumna, żadnych dewiacji i wynaturzecow. Hehehehe, koniec kropka.

ONLY WHITE BOY'S POLAND FROM HOOLIGAN'S>>
O/
 0