Łukasz Szewczyk12.01.2007 (11:28)22 komentarze

Mobilne Gadu-Gadu w Erze

Sieć Era dla swoich klientów abonamentowych oraz użytkowników oferty Tak Tak przygotowała nową wersję mobilnego Gadu-Gadu - EraGG oraz atrakcyjne warunki korzystania z aplikacji.
Za złotówkę tygodniowo klient sieci Era może korzystać w swoim telefonie komórkowym z mobilnego Gadu-Gadu bez ograniczeń - cena obejmuje opłatę za korzystanie z EraGG oraz za przesyłane dane. W ramach programu Spróbuj za darmo, przez pierwszy tydzień klient może skorzystać z EraGG bezpłatnie.
Mobilne EraGG, podobnie jak jego komputerowy odpowiednik, umożliwia m.in. wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, zarządzenie kontaktami czy zmianę statusu obecności.

EraGG (aplikacja Java) można pobrać wysyłając SMS-a o treści GG na bezpłatny numer 8089. Przed pobraniem należy posiadać swoje konto w komputerowym Gadu-Gadu - z EraGG można korzystać logując się za pomocą numeru identyfikacyjnego i hasła. Należy także wykupić subskrypcję dostępu do serwera komunikacyjnego, która będzie automatycznie przedłużana co 7 dni, do chwili rezygnacji z usługi.

Komentarze (1 - 10 z 22)

bardzo fajne rozwiązanie!!!!
 0  
Master! Super, poprostu EXTRA! Usluga roku jak dla mnie!
 0  
Ale po co placic? Sa darmowe komunikatory z wtyczka gg
 0  
a ja tylko czekam az google wyda oficjalnego google talka na komorki - bede mial wszystko w jednym i jeszcze za darmo (:
 0  
Era to chyba chce zawsze być ta pierwszą co wprowadza nowe rozwiązania na rynku komórek, i póki co jej sie to udaje.Ja nie skorzystam, bo nie jestem na tyle uzależniony od GG, ale wiem, że masowo ludzie bez GG żyć nie mogą.
 0  
Spoko Usluga , ale nie dla mnie - korzystam tylko z Tlen i Skype!
 0  
ludzie nie ma nic za darmo. za dostep (internet) trzeba zaplacic :)
ok. 4 zl miesiecznie nie jest zle
 0  
Probowalem odpalic ale nie idzie - Najpierw aktywuj GPRS:(
 0  
A ja juz dawno mam gg w telefonie (dawno, tj od 3 miesiecy). Za 5zl miesieczenie mam 5mb do wykorzystania. Godzina intensywnego gadania przez gg w telefonie pozera 100KB. Wychodzi duuuzo taniej niz sms.

zainteresowani gg w komorze niech pisza na [email protected]
 0  
ale tu o to chodzi ze mozna do woli korzystac z gg nie placac za transfer danych w ramach tej oplaty!!! mnie sie nei udalo polaczyc, programik pokazuje blad polaczenia z serwerem:/
 0