Łukasz Szewczyk21.02.2007 (13:09)11

Samsung ma najlepszy telefon świata

Samsung Electronics otrzymał nagrodę Global Mobile Award Stowarzyszenia GSM dla najlepszego telefonu komórkowego GSM 2007, za jaki uznano model D900 z serii Samsung Ultra.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Ten teledon jest genialny, tylko do D jest ta wystająca część pod klawiszami z numerkami w sliderze ;/ ;) Ale jest ekstra, super bomba ;D
 0  
w epoce 3G najlepszy telefon świata bez 3G - nic z tego nie rozumiem
 0  
może dla biznesmenow, biorąc pod uwagę funkcje wymienione w tym tekscie to jest i najlepszy, na tych technologiach się nie znam więc być może. Ale jeśli chodzi o zwykłe użytkowanie to braków ma nadal tyle co i np mój samsung X680. czyli np.nadal nie ma zmiany dźwiękow w sms(na własne), spacja nadal pod krzyrzykiem, a nie np pod 0 , żeby bylo wygodniej itp. Zastanawiam się dlaczego tego się nie zmienia w tych telefonach. Poza tym samsungi napewno są śliczne-i z zewnątrz i jeśli chodzi o menu. i osobiście tylko dlatego mam nadal samsunga a nie nokie :)
 0  
Czy przypadkiem to Stowarzyszenie nie jest sponsorowane przez Samsunga? D900 nie jest nowoczesnym telefonem! Samsung ma już od jakiego czasu telefony z HSDPA i TV, a D900 poza dobrym aparatem foto nie ma nic.
 0  
Virgin mobile wez T y sie schowaj krytyku za dyche :DDD
 0  
Do Kamila1984 : Nie zamierzam sie nigdzie chowac! D900 na pewno nie powinnien byc telefonem roku.
 0  
Pewnie ze jesto sponsorowane. To jest biznes i reklama. Zeby sie sprzedawalo to trzeba dobrze zareklmowac.
 0  
Cóż biznes to biznes, można wymienić z dziesięć lepszych telefonów ale liczą się powiązania finansowe!
 0  
myslałem ze samsung robi lepsze telefony z tej górnej półki.........
;/
 0  
zajebisty
 0