Łukasz Szewczyk22.05.2007 (20:16)14 komentarzy

Plus udostępnił serial na komórkę

Seriale wychodzą z telewizyjnego ekranu i wchodzą do komórek. Sieć komórkowa Plus dla swoich użytkowników udostępniła pierwszy polski serial nagrywany z myślą o telefonach komórkowych - "Winda".
W serialu "Winda" akcja toczy się w tytułowej windzie, a twórcy sięgają po różne środki - od absurdu, przez pastisz do czarnego humoru. Aktorami są Jan Kwieciński oraz Marcin Starzecki.
Serial składa się z 20 kilkudziesięciosekundowych epizodów, które można pobrać na telefon komórkowy (cena jednego epizodu to SMS za 2,44 zł) i oglądać na ekranie telefonu komórkowego.

Aby obejrzeć serial telefon powinien mieć aktywną funkcję WAP oraz video streaming i mieć włączoną opcję odbioru wiadomości sieciowych.

Producentem serialu jest firma Akson Net, która stawia na produkcje nowych form filmowych – mobizodów czy net-mobiles, czyli krótkie miniatury filmowe przeznaczone do ściągania na przenośne odtwarzacze obrazu (typu Video iPod, MPEG-4 playery, telefony komórkowe) oraz do Internetu.

Zobacz:

» Winda - pierwszy polski serial na komórki tylko w Plusie

Komentarze (1 - 10 z 14)

I jeszcze 20zł za transmisję danych :), chociaż abonamentowcy mają tutaj dużo lepiej.
 0  
Mając iPlusa w telefonie to jeszcze można pooglądać, ale np. dla korzystających z Simplusa transmisja danych to masakra. Wszyscy narzekali na Play, a tym czasem to Simplus ma najdroższą transmisję danych.
 0  
Na pewno takich głupców znajdą, którzy będą walić kasę za kilkanaście sekund jakiegoś g.... , jak mówi przysłowie - "głupich nie sieją oni się rodzą"
 0  
to już chyba lepsza telewizja mobilna w orenżadzie bo jest spory wybór kanałów tvn turbo, meteo, 24na zywo, jakieś muzyczne, cuda nie widy :) i można oglądać kiedy się chce a nie z góry okreslony serial
 0  
w simplusie 61 gr za 100kb liczone osbno(internet)!!! i wap po gprs takt za 10kb 30groszy wap po csd(scina z pakietu easy gadka(*121*11*01) po csd tylko trzeba wylaczyc gprs kodem *101*00*02 jak ktos nie wie wtedy scina za minutke 24gr wiec mozna przezyc)dam plusowi zarobic te 2.44 ale tylko raz;pewnie lipa;-)
 0  
no to cały simplus.
 0  
spokojnie, przecież to dopiero poczatek, jak chcą 2 zł za to to pewnie będzie coś śmiesznego, coś, co można obejrzeć w metrze jadąc do pracy 2 stacje;) opis serialu przypomina mi trochę tvnowski camera cafe, który uwielbiam hehe, myslę że bedzie z czego sie pośmiać.
 0  
dobra sprawa, cały czas nowości w polskiej telefonii się pojawiają, nie tylko modele telefonów ale też dodatki. 2 zł za filmik nie jest duzo, trzeba sobie ściągnąć Winde:)
 0  
hmmm coś nowego, może być fajne, z obrazków widać że śmieszne rzeczy dzieją się w tej windzie:) trzeba spróbować
 0  
no to widać że ciągle coś siedzieje w świecie telefonii komórkowych:) jeszcze troche i bedzie big brother na komórke:) a tak poważnie to myśle że spoko opcja, jak ktoś sobie jedzie właśnie do pracy (ale tylko w metrze, tramwaju, autobku, bo w innym razie nie polecam) i chce sie pośmiac. moze sie sprawdzić i pewnie się sprawdzi:)
 0