Łukasz Szewczyk13.07.2007 (12:52)1 komentarz

Promocja wideo na życzenie w TP

Telekomunikacja Polska przygotowała w ramach usługi wideo na życzenie, czyli domowej wypożyczalni wideo, tematyczne pakiety filmów na wszystkie weekendy do końca wakacji.
W tym tygodniu Telekomunikacja Poleca poleca 6 filmów. Od 13 do 15 lipca można wypożyczyć: "Angel - A", "Grunt to rodzinka", "Indianin w Paryżu", "Markiz de Sade", "Piekło" i "Aptekarz". Obejrzenie każdego filmu kosztuje 3 zł.
W kolejne weekendy TP zaproponuje m.in. pakiet filmów akcji i tzw. kino miecza. Ponadto przygotowała weekendy z wybranymi gwiazdami: Adrien Brody ("Pianista", "Obłęd”", "Mordercze lato"), Nicolas Cage ("Pan życia i śmierci", "Adaptacja", "Kult", "Con Air"), Charlize Theron ("Głowa w Chmurach", "Monster", "24 godziny", ) i Gael Garcia Bernal ("Babel", "I twoją matkę też", "Król", "Kropka nad i").

Z domowej wypożyczalni tp mogą korzystać klienci videostrady tp, czyli cyfrowej telewizji oferowanej za pośrednictwem linii telefonicznej oraz multipakietu tp. Wideo na życzenie jest dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu.

Zobacz:

» Videostrada w Telekomunikacji Polskiej

Komentarze (1 - 1 z 1)

tylko ta jakość obrazu :
na TV LCD raczej średnia
 0