Łukasz Roguski23.07.2007 (9:49)27

Era chce przyciągnąć Ukraińców

Heyah rozpoczęła specjalną promocję dla mieszkańców Ukrainy. Na stronie internetowej Heyah są już informacje w języku ukraińskim- czytamy w Gazecie Wyborczej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 27)

Mi tam pod skrzydłami PTC jest dobrze i nie narzekam na jakość usług.... :) A rankingi mam głęboko... :P
 0  
@NortonEX: Jeśli chodzi i pre-paid to warunki rzeczywiscie mają dobre :)
 0  
no tu mozesz sobie mieg gleboko ale odplyw klijentow to mniejsze zyski a to juz akcjorariusze nie maja gleboko
 0  
mi tam odpowiada, wiedzialem tez kampanie reklamowa i przekaz jest prosty i konkretny. co do samego pomyslu - to bardzo dobrze ze wchodzimy na Ukraine :)
 0  
no cóż mogą walczyć chyba tylko ceną.Najgrożniejszym konkurentem chyba będzie dla nich Orange, szczególnie ich nowy prepaid z niską stawką połączeń wewnątrz sieci
 0  
Jeśli Era chce poprawić statystyki musi wrócić do starej strategi - 4 czy 6 pakietów minut gdzie minuta wychodzi na obecne czasy po 25 groszy, nie zaszkodziłoby 1 gr z 3 wybranymi osobami jak w ofercie dla stałych abonentów, z tą różnicą, że za opłatą powiedzmy 5 zł za numer i musieliby zejść z 72 groszy do powiedzmy 50 gr do wszystkich, do sieci 30 groszy, wtedy statystyki Erze błyskawicznie by się poprawiły, a tak jeśli nic nie zmienia i od paru lat ma Komforty to trudno się dziwić, że ludzie uciekają z tej sieci.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 23 lipca 2007 o 14:35:49 przez Ja.).
 0  
pomysł z kierunkiem Ukraina jest świetny i sie niezle wybija od innych co wybieraja tylko kraje atrakcyjnie turystycznie a w dodatku dobry krok bo bedzie jeszcze euro 2012
 0  
Ja. wez ty nic nie komentuj bo za każdym razem takie plecies głuppty ze hey.Ja nie mam pojecia jak z toba rodzina wytrzymuje a moze ty mieszkasz na smietnisku sam???
 0  
kamil44-44 - Mamy takie czasy, że obecnie Ery bronią głównie jej pracownicy i fanatycy, którzy za wszelką cenę chcą należeć do tej sieci albo nie mają innej opcji bo tylko Era ma zasięg na jakichś polskich wioskach i tylko tacy ludzie bronią Ery, wielu ludzi, łącznie z pracownikami Ery się od niej odwróciło i przeszło do konkurencji, a pracownicy do Play ale mimo tego niektórzy ludzie tak jak ty są nadal zaślepieni platoniczną miłością do sieci Era, szkoda tylko, że ta miłość ze strony Ery nie jest odwzajemniona.
 0  
Ja te stawki to yt chyba z kosmosu wziąłeś.... Która sieć rozdziela teraz w nowych ofertach cene minuty w sieci i poza sieć? To juz jest stare i nie modne. 30 groszy do sieci to w erze nie zobaczysz. Ja osobiście mam telefon w erze i nie narzekam. ale dobijają mnie pakiety w Era Fun gdzie za 7,32 jest 100SMS'ów wymiennych na 25 minut :-D z tymi sms'ami to śmiech na sali
 0  

Polecamy