Łukasz Roguski23.07.2007 (9:49)27

Era chce przyciągnąć Ukraińców

Heyah rozpoczęła specjalną promocję dla mieszkańców Ukrainy. Na stronie internetowej Heyah są już informacje w języku ukraińskim- czytamy w Gazecie Wyborczej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 27)

Piotrek - Mówisz o kiczowatych pakietach, nie pamiętasz już taryf białej, błękitnej, itp ? Pakietów minut za 10 zł np 20 minut, itp ? zapewne nocnych rozmów po 30 gr też nie pamiętasz, wtedy Era była liderem, ludzie chcieli być w tej sieci bo miała dobrą ofertę, niestety potem ją zlikfidowała. Piszesz, że w Erze nie zobaczę 30 groszy, ok, skoro tak to dlaczego Plus może mieć w swojej ofercie za opłatą 24 grosze za minutę ? Era ma jakiś tam prestiż ale bez przesady, ten prestiż, który się stacza coraz bardziej nie jest wart tego, żeby płacić najwyższą cenę w Europie za minutę połączenia.
 0  
Ja bo powiem Ci cos w tej chwili dla mnie Tak Tak ma najlepsza ofere na rynku.Posłuchaj mi np. minuta do sieci na stacjonarne i Heyah wynosi zaledwie 5 gr za minute.Czyli jak dobrze pomyslec najtaniej na rynku.A wiesz dlaczego tak tanio??? Tyle srednio mam co miesiac darmowych minut za odebrane połaczenia warto tez dodac,ze w Tak taku moge korzystac z opcji 3gr do 3 wybranych osob i tutaj jest najwieszkszy plus bo nie musze z czegos rezygnowac zeby to miec.Wiec naprawde nie gadaj głupot jezeli nie znasz jej mozliwosci.
 0  
to mowice ze w erze w takutaku jest jakis pakiet do jednej osoby ?po 3gr? całą dobe? bo to wakacje i nowa kobita juz sie trafiła a tel.ma w erze:)
no bo orange defacto podniosął stawki wewmatrz własnej sieci w ostatnim czsie ...no ale i tak w playu se pogrywam:)
 0  
aro - za 3 grosze możesz rozmawiać w tak taku w godzinach 22:00 - 8:00, 9:00 - 21:00 to już 5 groszy, bonus tak tak za 2 minuty dostajesz jedną ale to jest przydatne jeśli ktoś do ciebie dzwoni więcej niż ty do kogoś i to spoza sieci Era bo jeśli dzwoni z Ery to bonusa nie dostajesz ale co do bonusa to raczej na twoim miejscu nie liczyłbym na zbyt wysoką ilość minut bo każdy woli zadzwonić do sieci, spoza sieci jeśli dzwoni płaci drożej, więc raczej nie przeceniałbym tej usługi.
 0  
boze ludzie oferta to nie wszystko. wazny jest zasieg zeby mozna bylo z tej oferty skozystac. Orange niema tak dobrego zasiegu we wroclawiu np u mie w mieszkaniu jest max 2 kreski. powtarzam to tu wieleokrotnie ale wy swoje Orange i Orange. Ale i tak obecni operatorzy nie przetrwaja za dlugo dzieki promocja ktore robi PLAY. i to jest siec ktora daje to co wszyscy operatorzy powinni zrobic wczesniej.
 0  
Era teraz wymieka przy chocby Plusie. Niegdys ider, teraz nie ma podejscia do Plusa. Tutaj jest i lepszy romaing i taryfy tak jak ta Kubala - 10gr/minuta w pakiecie.
 0  
mtx - Gdy chwalisz sieć Play chwalisz zasięg Plusa na którym ta sieć działa, co do oferty to nie porównuj innych sieci do Play bo tak się składa, że inne sieci mają usługi obniżające koszty w sieci, a Play tego nie ma ale za to ma bonusy, czyli na jedno wychodzi, też mają usługi obniżające koszty ale zależne od wielkości doładowania albo abonamentu i to jest właśnie sieć Play.

Bartek - Tak, dokładnie, masz racje, Plus dawniej był na miejscu numer 2, zaraz po Erze, a teraz gdy Era się stoczyła jest na miejscu numer 3, a Plus, że cały czas, aż do dziś zachował dawny prestiż jest na miejscu numer 1 bo zmienili swoje archaiczne taryfy rok temu, uaktualnili ofertę i wtedy ludzie zaczęli się przyłączać do tej sieci, a Era widać nie chce zmienić swoich komfortów i zyskać nowych abonentów ale to jest już sprawa Ery.
 0  
ja od wczoraj jestem w Play u - powoli rezygnuje z ery i plusa - wreszcie - nastawienie do klienta oraz "pakowanie" umowy oraz telefonu profesjonalne oby tak dalej.
 0  
no ja tez juz wysłam pismo o rozwiazaniu umowy,5 osmioletnich aktywacji,srednia rachunków 1000-1500 zł zł,okazalo sie,ze warunki,ktore przedstawiaja na lojalke sa gorsze od Play Karty :),a mi zalezy tylko na rozmowach a nie telefonach
 0  
ja tam niemam zamiaru uciekac nigdzie zostaje tam gdzie jestem a to ze ktos profesjonalnie pakuje ci telefon i ciebie to przekonuje to juz twoja sprawa mnie nie :) sa inne warzniejsze rzeczy od tego
 0