Łukasz Szewczyk16.10.2007 (11:13)68 komentarzy

Nowe Gadu-Gadu do telefonu komórkowego

Ukazała się nowa mobilna wersja popularnego polskiego komunikatora internetowego Gadu-Gadu, przeznaczona na telefony komórkowe, PDA oraz smartphony z systemem Windows Mobile.
MobilneGadu 1.1 jest wersją komunikatora używanego w telefonach komórkowych i urządzeniach przenośnych, dzięki któremu można być cały czas w kontakcie ze znajomymi. Nowsza wersja Mobilnego Gadu-Gadu wyróżnia się stabilnością. Mobilne Gadu-Gadu łączy się bezpośrednio z serwerami Gadu-Gadu, dzięki czemu generuje mały ruch GPRS i ogranicza koszty.
W najnowszej wersji dostępnej na PDA i Smartphone użytkownicy Gadu-Gadu mogą korzystać z takich pożytecznych funkcji, jak: status początkowy i "tylko dla znajomych", grupy kontaktów, blokowanie kontaktów, import/eksport kontaktów do serwera, możliwość wyłączenia archiwum i usuwania wybranych rozmów z archiwum.
foto: Gadu-Gadu

Komentarze (1 - 10 z 68)

darmowe to jest ?!
 0  
rzecz jasna to zdjecie to kryptoreklama nokii a nie gg.1pln tygodniowo w tt i heyah ale w praktyce okazuje sie ze scina ta zlotowke razna tydzien plus oplata: w tt 72grosze za kolejne wejscie do gg(takt za gprs w tt za 500kb to wlasnie 72gr)a w heyah 40groszy za kolejne wejscia do gg.mnie tak przynajmniej scinalo.polacam sciagnac na nr tt czy heyah zainstalowac a potem korzystac z free na karte czy simdany
 0  
a kiedy na sybian?
 0  
na symbian mialo byc :)
 0  
Nowe? Wersja 1.1.37 dla Javy już grubo ponad miesiąc "wisi" na serwerze... Jedynie symbianowe wersje w miarę regularnie są ulepszane. Nie wiem jak z wersją na PDA bo nie śledzę ;-)
henocom - od dawna jest na Symbiana ;-) Na zdjęciu chyba symbianowy telefon widać?
czarnamalpa1 - bo nie ma opłaty za transmisję danych tylko w wersji EraGG - cienkiej zresztą ( czy jest już wersja w MIDP2.0?). Jeśli korzystasz z wersji GG, płacisz za używanie i za transmisję. A wystarczy trochę poczytać ;-)
 0  
Pytanko... Samsungi - czemu GG nie wymienia tej marki na liście telefonów kompatybilnych?
Fakt, próbowałem instalować znajomym na Samsungach (róznych) i powiem szczerze, że są błędy - głónie w wświetlaniu różnych elementów (ikony, przyciski, czasem znaki itd.). Być może z tego powodu?
 0  
No właśnie kiedy nowa bardziej rozbudowana wersja na symbiana :/ ??
 0  
->wlo to znajdz mi gg na symbian jak taki madry jestes, tylko nie w javie tylko z rozszerzeniem .sis dla jasnosci
 0  
to gupie
 0  
poczebuje pomocy ile kosztuje gg na heyah
 0