Łukasz Szewczyk14.11.2007 (12:21)2 komentarze

Tysiąc filmów od Telekomunikacji Polskiej

Oferowana przez Telekomunikację Polską usługa wideo na życzenie wzbogaciła się o tysięczny film w swojej kolekcji. Jak zapewnia operator, jego platforma wideo na życzenie jest drugą pod względem ilości filmów w Unii Europejskiej.
Tysięcznym filmem w ofercie wideo na życzenie jest "Most do Terabithii" - wzruszająca baśniowa opowieść o sile przyjaźni i wyobraźni dla całej rodziny. Od piątku do niedzieli, w ramach filmoowych weekendów tematycznych, wybrane trzy filmy można obejrzeć za 3 zł każdy.
Z wideo na życzenie mogą korzystać klienci cyfrowej telewizji oferowanej przez Telekomunikację Polską, videostrady tp oraz multipakietu tp, który obejmuje prócz telewizji także Internet i usługi telefoniczne. Oferta jest dostępna w ponad 40 największych miastach w kraju.

Komentarze (1 - 2 z 2)

VOD to bardzo ciekawa propozycja. Ja mam wykupione wideo na zyczenie w telewizji ,,N". Najlepsze w tej ofercie jest to, ze ogladam sobie nowosci kiedy moge, a nie wtedy kiedy pokazuja je w telewizji.
 0  
a ja od soboty mam Nke i już dextera, heroes, californication obejrzałem. seriale 1 klasa, kobitka moja gotowe na wszystko ogląda. fajnie że przez 3 miechy się nie płaci nic za vod
 0