Łukasz Szewczyk22.01.2008 (17:08)20 komentarzy

Nowy Windows może już w przyszłym roku

Jest duża szansa, że nowy system operacyjny największego producenta oprogramowania komputerowego - firmy Microsoft - zagości w naszych komputerach już w przyszłym roku. Powodem przyspieszenia premiery ma być słaba popularność Visty.
Z informacji pojawiających się w Internecie wynika, że nowy system operacyjny roboczo nazywany Windows Seven już trafił kluczowych partnerów Microsoft . Mówi się, że nowy system na rynku może zadebiutować już w połowie 2009 roku. Wcześniej mówiono, ze zadebiutuje najwcześniej w 2010 roku.
eMetro.pl

Komentarze (1 - 10 z 20)

kłamczuchy
wersja beta może się pojawić w 2009
 0  
W takim razie po co SP1 do Visty? ;)
 0  
Po co następny Windows??????? Visty nawet dobrze nie zrobili jest tak dziurawa że antywirus nic nie pomaga. Niech najpierw poprawią dobrze Viste i dopiero niech się wezmą za inny system.

Jak narazie XP rulezzz.
 0  
Jak na razie to nawet XP jest bardziej dziurawy niż Windows ME, na ktorym mozna bylo chodzic bez antywirusa/firewalla bez obaw, że coś "wskoczy" (FF zamiast IE i trochę rozsądku wystarczy).
 0  
@neon444
na czym opierasz swoją teorię, że Vista jest dziuraw, że antywirus nie pomaga?
 0  
~~Jarek.Miałem Viste i anty wir z Kasperski nie wytrzymał 1 miesiąca. heheh XP chodzi bardzo dobrze na Kasperskim i już mam ponad rok bez większych problemów. Pozdro all.
 0  
zapewne skoro wychodzi nowy system tak szybko..to będzie to taka Vista 2.0... czyli taka jaka miała być Vista ale sie nie udała..;))
 0  
tak to jest gdy się wypuszcza gnioty
 0  
@neon444
to wskazuje, że niedostatecznie zabezpieczyłeś komputer - może sam odpaliłeś wirusa na swojego kompie, może miałeś niezaktualizowane oprogramowanie np. odtwarzacz Flash czy QuickTime
a Windows był legalny?
ogólnie to jakaś mitomania z twojej strony
w systemie Vista wykryto mniej błędów bezpieczeństwa niż w XP w tym samym czasie - to są fakty
 0  
@Jarek a mi się wydaje że i Ty mitomanię uprawiasz...(o ile można ją uprawiać..hmmm...??) czy "fakt" że wykryto mniej krytycznych luk w Viście powoduje że Neon4444 nie mógł doświadczyć tego co doświadczył?? fakt że istnieje w polsce mniejsze zagrożenie wirusem HIV niż w Sudanie jest małym pocieszeniem dla zarażonych..Wybaczcie prosze drastyczne porównanie..
 0