Łukasz Szewczyk25.01.2008 (10:06)5 komentarzy

Play i 3 powalczą o tani Internet w roamingu

Jest szansa, że połączenia z Internetem oraz rozmowy głosowe z telefonu komórkowego w ramach roamingu będą tańsze. O obniżkę starać się będą - multimedialna sieć komórkowa Play wraz z zagraniczną siecią 3.
Jak czytamy w Gazecie Prawnej , 12 lutego 2008 roku w Barcelonie europejscy operatorzy – 3 oraz Play , ogłoszą inicjatywę dotyczącą obniżki cen roamingu w Europie, w tym transmisji danych. Według raportu Komisji Europejskiej przesłanie 1 MB danych w roamingu obecnie kosztuje średnio 5,24 euro.
Gazeta Prawna

Komentarze (1 - 5 z 5)

play i 3 to bardzo dobre połączenie,wrescie ruszy umts..jak dla mnie wiadomosc dnia,zazwyczaj 1mb w roamingu kosztuje od 20pln w górę wiec i tu sie przyda obnizka.i tak prawie nikt z tego nie korzysta ale moze wreszcie p4 na swoich nadajnikach wprowadzi ludzkie stawki za 1mb na poczatek rzedu 2pln za 1mb w takcie co 10kb a potem taniej, pakiety danych jak w simplusie np 50 i 100mb w cenie za 1b rzedu 23-30gr
 0  
NO pięknie Hutchinson czyżby czaił się na PLAY ? od współpracy się zawsze zaczyna :)
 0  
bardzo lubie siec 3, swietna wiadomosc, fajnie ze jestem abonentem play'a. Dobrze wybralem:)
 0  
No niezła wiadomość, inicjatywa wspólna z siecia"three".Przyyda sie obnizony roam zwlaszcza ze 3 jest obecna w Anglii i irlandii.
 0  
Hmmm... to moze byc bardzo ciekawa inicjatywa - aktualnie Trojka oferuje swoj broadband przez HSDPA w Irlandii - a co szczegolnie interesujące mozna z niego korzystac w krajach gdzie Trojka ma swoją sieć bez dodatkowych oplat roamingowych. Kosztuje tu to 19,99 euro/mies - i limit wynosi 10GB - czyli kupienie tego w Irlandii byloby konkurencyjne do cen polskich operatorow!

Powodzenia Hutchinson! :)
 0