Łukasz Roguski,z Barcelony10.02.2008 (15:53)28

Polska liderem UMTS w Europie Wschodniej

Polska ma najwięcej użytkowników sieci trzeciej generacji – UMTS/3G – wśród wszystkich krajów Europy Środkowo-Wschodniej - wynika z danych opublikowanych w Barcelonie przez firmę analityczną Informa & Media.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 28 z 28)

ale tylko dlatego, że Polska ma największą liczbę ludności spośród tych krajów. nie bardzo rozumiem po co te brednie.
 0  
W orange to jeszcze można kupić telefony które nie obsługują mms`ów :] całe szczęście że sms`y odbierają...
 0  
extor wiesz wiemy to już wszyscy i mamy powyżej uszu tego PLAY i tego jego super zasięgu i w ogóle wychwalania nad niebiosa. Zobaczymy jak PLAY będzie się zachowywał jak zdobędzie te powiedzmy jak to sieci UMTS zdobywają max 3-4 miliony czy będzie tak super tanio i w ogóle the best. Sieć "3" w Anglii zachowywała się podobnie i co zdobyło te ponad 3 miliony klientów i nagle wszystko stanęło oferty operatorów innych niż "3" przykładowo Vodafone są atrakcyjniejsze. Poczekamy. Jak by co jestem w pre-paid i nie mam zamiaru odchodzić z Orange dla 49/gr do wszystkich jak w swojej sieci mam 20gr/min do Orange i stacjonarnych bez dennych pakietów.
 0  
Zobaczymy bo jakos Orange przez 2 lata nic ciekawego mi nie zaoferowal zebym u nich pozostal zaczynajac od zasiegu! Dla mnie Play wychodzi najtanie place rachunek obecnie po 25-30zl a w Orange 115-130zł wiec widac roznica jest. Za 6 m-cy bedza mnie wynosily 50-60 bo skonczy sie 50% przez 6m-cy ale lepiej 60 niz 130zl zawsze 70zl mam dla siebie.
 0  
extor hmm 115-130zł rachunki płaciłeś a teraz 30zł??? heheh co ty pitolisz??? Przecież cennik jest tylko 11 gr. różnicy do wszystkich... Ja dzwonię zazwyczaj w sieci także PLAY może sobie d... podetrzeć 49groszami na minucie jak nic w sieci nie maja... :)
 0  
jak ktoś odbiera wiele połączeń z różnych sieci to play jest najtańszy nie wierzyłem ale sam się przekonałem ;) po 8 latach w erze przeszedłem na play kartę wcześniej płaciłem 300-400zł teraz ok 75 miesięcznie(jak kupujesz doładowanie za 150 to masz 300) :) pozdrawiam
 0  
rumunia jak ciśnie :oi
 0  
k_9 : Dokładnie - to jest naiwna próba manipulacji. A na portalach powtaqrzają takie "rewelacje" jak papugi, bez komentarza do jakości tej klasyfikacji.
 0