Łukasz Szewczyk14.02.2008 (12:02)8 komentarzy

Polscy operatorzy zaprezentują mobilną telewizję

Na poniedziałek, 18 lutego 2008 roku, czterech polskich operatorów - PTK Centertel (operator sieci Orange), Polkomtel (sieć Plus i Sami Swoi), Polska Telefonia Cyfrowa (sieć Era i Heyah) oraz P4 (sieć Play) - zaplanowało konferencję prasową dotyczącą przyszłości mobilnej telewizji w Polsce.
Na konferencji zostaną zaprezentowane pierwsze efekty współpracy polskich operatorów. Przypomnijmy, że w grudniu 2007 roku podpisano porozumienie, którego intencją jest wspólne wypracowanie rozwiązań pozwalających na pełne wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz stworzenie warunków do szybkiego wprowadzania na rynek nowych usług.
Podczas konferencji mają zostać zaprezentowane "usługi nowoczesnej telewizji mobilnej w standardzie DVB-H".

Komentarze (1 - 8 z 8)

super wreście się coś dzieje :)
 0  
no i dobrze , wszystko zaczyna isc w dobrym kierunku.Plus juz dawno rozwinał skrzydła,coraz to wiecej promocji (najlpesza dla mnie ta w mixie z darmowymi plikami muzycznymi).A teraz jak zaczał wszyscy operatorzy współpracowac to nic tylko sie cieszyc...
 0  
nikodem - Orange Music Mix jest dużo lepszy: smsy oraz mmsy po 1 gr do wszystkich sieci, darmowy internet oraz pliki muzyczne :)
 0  
widzę że teraz się zacznie, pisanie na forum który operator co ma... co proponuje... i że jest lepszy bo... aż się niedobrze robi czytając te komentarze
 0  
NIkodem, dodaj do tego pare fonów za złotówkę. TWDonald - jak widać konkurencja się zacieśnia,a le dorbze, ze wspolpracuja :)
 0  
Najlepiej niech współpracują ze wspólnym zasięgiem UMTS w Polsce i na pewno mamy gwarantowane 80% Polski w zasięgu UMTS do końca roku. :)
 0  
niech lepiej ulepsza umts
 0  
no to czekam do poniedziałku
 0