Łukasz Szewczyk03.04.2008 (22:53)12 komentarzy

Nasza-klasa.pl wchodzi na rynek telekomunikacyjny

Jeden z popularniejszych ostatnio w Polsce serwisów społecznościowych Nasza-klasa.pl, wchodzi na nowy dla siebie rynek telekomunikacyjny, oferując swoim użytkownikom połączenia międzynarodowe z telefonu stacjonarnego.
Serwis Nasza-klasa.pl  wykorzystuje swoją popularność - pod nazwą nkfon uruchomił włąśnie usługę telefonicznych połączeń międzynarodowych opartych na technologii VoIP.
Minuta połączenia z wybranym krajem kosztuje 35 groszy brutto. Użytkownik z telefonu stacjonarnego wykręca numer 0 300 103 703, po komunikacie wprowadza numer międzynarodowy i... rozmawia. Dostawcą usługi jest GTS Energis .

Usługa dostępna jest dla abonentów: Telekomunikacji Polskiej, Exatel, Telenet, GTS Energis, Pilickiej Telefonii, dataCom, Dialog, Netii oraz El-net.

Dzięki telefonicznemu numerowi Naszej-Klasy można łączyć się z numerami w następujących krajach: Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chiny, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Irlandia, Izrael, Japonia, Kanada, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Peru, Portugalia, Rosja, Singapur, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, USA, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Komentarze (1 - 10 z 12)

przesada, za dużo już tego...
 0  
To dopiero początek usług na nk...
 0  
ah ta komercja, w kazdym miejscu juz tam wcisna reklame....
 0  
NK zrobi się za bardzo przeładowana reklamami - w sumie to korzystaja póki mogą minie ten okres i o NK nikt nie będzie pamiętał...
 0  
nasza klasa umarła, teraz chwytają się brzytwy aby coś jeszcze uszczknąć. Nikt już nie wchodzi tam.
Fora ucichły, prawda taka że to już przeszłość.
Ten kto miał się spotkać to się spotkał a teraz zostały niedobitki.
W grudniu słuchałem takiej audycji w radiu BIS i jakiś specjalista wypowiadał się że emocje opadną i szał minie. Mówił że szybko muszą przeobrazić się w jakiś portal społecznościowy ale żadnych ruchów nie było a poza tym ciągłe problemy z serwerami i to właśnie chyba wbiło deskę do trumny
 0  
Amerykański odpowiednik NK też upadł. Z NK będzie podobnie albo przekształci się w kolejną fotka.pl czy eplus. No ale co zarobili to ich :)
Jeśli ktoś ma styczność z NK to ma też internet. Po co ma dzwonić przez jakiś numer jak może skorzystać ze Skype`a.
 0  
NK juz umarla? ja jeszcze sie tam nie zarejstrowalem, a mam w planie. moze w koncu poznikaja te dzieciaki z fotki i zostana ludzie ktorzy beda wykozystywac strone do tego do czego zostala stworzona.
 0  
dobry firewall i reklam brak nawet na NK
 0  
przechodza juz panowie samych sibie w pomyslach jak wepchnac reklame uzytkownikom
 0  
regoat, nie przesadzaj....
 0