Łukasz Szewczyk09.04.2008 (10:06)2 komentarze

Jesienią ruszy telewizja Telekomunikacji Polskiej

Po telewizji internetowej (IPTV) Telekomunikacja Polska w najbliższym czasie zaoferuje swoim klientom usługi telewizji satelitarnej. Partnerem narodowego operatora jest Cyfra+, druga pod względem ilości abonentów satelitarna platforma telewizji cyfrowej w Polsce.
Jak informuje Gazeta Prawna , France Telecom podpisał umowę z dwoma operatorami satelitarnymi. To pozwoli operatorowi oferowanie usług telewizji satelitarnej m.in. w Polsce.
Cyfrowa telewizja satelitarna w Telekomunikacji Polskiej  ruszy w trzecim kwartale 2008 roku - zapewnił Gazetę Prawną rzecznik Grupy TP. Nowa usługa ma być skierowana przede wszystkim do tych klientów operatora, którzy nie mogą korzystać z internetowej telewizji TP.

Telekomunikacja Polska będzie współpracować z Cyfrą+ , z którą kilka miesięcy temu podpisała umowę. Operator będzie oferował własne kanały a także własne dekodery. Jednym z kanałów z pewnością będzie kanał ligowy, w którym widzowie zobaczą rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy. Jest to efekt umowy do praw transmisji.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Bravo TP , a w zasadzie France Telecom !
 0  
Moze byc to ciekawy projekt. Jestem bardzo ciekaw. Poki co jednak zbliza sie Euro. Netia juz zaoferowala karnet na wszystkie mecze za smieszne 15 PLN. Zobaczymy odpowiedź TP, bo podobno takowa ma nadejsc.
 0