Łukasz Roguski,Michał Szczerba/Blomedia.pl, Łukasz Szewczy19.06.2008 (0:24)26

Play zbuduje sieć 3,5 G

Zagadka tajemniczego hasła "Sky is the limit" została wyjaśniona. Operator komórkowej sieci Play podczas czwartkowej konferencji prasowej poinformował o pozyskaniu ponad miliarda euro na budowę zaawansowanej sieci dostępu do mobilnego Internetu 3,5 G.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 26)

zaloze sie butelke dobrego szampana ze zadnej rewolucji nie bedzie. ktos chetny?
 0  
Ja też uważam, że rewolucji nie będzie, a najwyżej wyraźnie lepsza oferta niż u konkurencji. Wspieram jednak Play bo wnosi trochę konkurencji na nasz rynek.
 0  
Jesli Play nie za zaoferuje juz teraz mobilnego internetu w oparciu o swoja siec to kompletnie tego nie rozumiem :( maja ponad 1000wlasnych stacji i wbrew pozorom zasieg maja spory - w lipcu konczy mi sie umowa na Iplusa i z checia bym z Play skorzystal ale jak Play nic nie da to jego strata i albo przedluze umowe z Plusem albo calkiem z tego internetu zrezygnuje.
 0  
"Co dziś pokaże Play?"

Zdejmie bokserki to zobaczycie ;]
 1  
dużo szumu zrobią ale niech od razu przygotują regulamin i cennik w pdf bo w wypowiedzi gruszki czy na blogu czy konferencjach prasowych to tylko głupi wierzy.do10 juz niedługo
 0  
relacja . blogplay . eu - tutaj jest relacja z tej konferencji :)
 0  
relacja .blogplay. eu / ob / komunikat. jpg
 0  
niestety ofert na internet nie ma:(
Play pozyskał 1,1 miliarda Euro na finansowanie budowy sieci 3,5 G oraz rozwój usług w technologii HSDPA
75% Polski ma mieć w najbliższym czasie dostęp do sieci 3,5 G . Play planuje stworzyć miejsca pracy przez Polacy zaczną wracać z Angli
 0  
Wbrew oczekiwaniom Play nie zaproponuje dzisiaj żadnej nowości. Wynika z tego, że chcieli sie po prostu pochwalić pozyskaniem funduszy, teraz tylko niebo jest limitem skoro mają kasę.
 0  
super sprawa. Przyglądam się play od samego początku i być może już w przyszłym roku się do nich przeniosę :)
 0