Łukasz Szewczyk19.06.2008 (16:18)1 komentarz

Polkomtel nagrodzony przez Symantec

Firma Symantec przyznała nagrody Visionary Award 2008 za innowacyjne zastosowanie produktów i usług firmy w celu ochrony infrastruktury i informacji. Po raz pierwszy nagroda trafiła do firmy z Polski - spółki Polkomtel, operatora komórkowych sieci Plus, Sami Swoi i 36.6.
Nagrodzone organizacje opracowały reguły i systemy, wykorzystując technologie informatyczne w celu skutecznego zabezpieczania informacji oraz zarządzania danymi.
Wśród nagrodzonych firm są: AgFirst Farm Credit Bank, Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ, HSBC Mexico, JPMorgan Chase, Meredith Corporation, Polkomtel, Rodyk & Davidson LLP, State Street Corporation i Texas Children’s Hospital.

Firma Symantec opracowała program Visionary Award cztery lata temu, aby wyrazić uznanie dla przedsiębiorstw z całego świata za innowacyjne zastosowanie technologii do uzyskania korzyści biznesowych.

Komentarze (1 - 1 z 1)

nie glupio. biorac pod uwage pomyslowosc plusa to i tak stac ich na wiecej. nie wiem czemu nikt nie wpadl wczesnie na to, by zrobic pre paida w stylu 36i6. ciekaw jestem ile plusa kosztuje ten sztab mozgowcow ;)
 0