Łukasz Szewczyk12.07.2008 (11:30)11 komentarzy

iPhone 3G w Play od sierpnia?

Komórkowe sieci Orange oraz Era zapowiadają, że nowego iPhone wprowadzą do Polski na pewno przed końcem roku. Jednak dużych graczy polskiego rynku telekomunikacyjnego może wyprzedzić młoda stażem sieć Play.
Play
Mimo, że komórkowa sieć Play  nie ma podpisanej umowy z firmą Apple na sprzedaż telefonów iPhone w Polsce, to jednak operator szuka sposobów na wprowadzenie nowego telefonu do swojej oferty.
Jak czytamy w dzienniku The Wall Street Journal Polska, sieć Play przymierza się do kupowania iPhone'ów za granicą od niezależnych dystrybutorów tego urządzenia.

Przedstawiciele operatora zapewniają, że zrobią wszystko by iPhone pojawił się w ich ofercie, bo zainteresowanie ze strony klientów tym telefonem jest duże.

Nieoficjalnie wiadomo, że sieci Play zależy na tym, aby iPhone'a zaoferować swym klientom już w sierpniu 2008 roku. Czy nowemu graczowi uda się wyprzedzić sieci Orange  i Era ? Być może odważne plany soeco Play przyspieszą wprowadzenie iPhone do Polski.
Dziennik/The Wall Street Journal Polska

Komentarze (1 - 10 z 11)

No to by byle rewelacja! :))))))))))
 0  
Brakuje mi iPhone'a do mojego Mac'a. Ostatni upgrade iTunes'a do 7.7 daje pełną synchronizację z iPhonem i iPodem. Jeszcze dostęp do iTunes Store w Polsce i komplet (w nowej wersji iTunes dodano App Store z 500 programami do iPhone - większość przez dwa miesiące za darmo - później cena do 9,99 $).
 0  
Play jak zwykle ambitnie to dobrze bo podobno nie możliwości a chęci są kluczem do sukcesu jak są to i możliwości się znajdą
 0  
PLAY na siłe stara się wyprzedzić innych operatorów jednego panowie z P4 nie biorą po uwagę iPhonem większość polskiego społeczeństwa może najwyżej podetrzeć du..., w Ameryce podniecali sie tak iPhonem a teraz to zlomstwo leży po śmietnikach. Ja też byłem właścicielem tego "telefonu" jest jak zabawka, a ja nie jestem małe dziecko żeby takimi zabawkami sie bawić sprzedałem jednemu frajerowi za 990zł napalił sie jak idiota zobaczymy do jakiego czasu.
 0  
play ma dobre rozwiazanie zeby przyciagnacz klientow. tylko zeby im sie to udalo bo naprawde warto. a kiedy ten telefonik bedzie w plus gsm.
 0  
playa od ery czy orange rozni to,ze jest to siec dla mlodziezy. co ma wspolnego z ofertą biznesową, dla nieco powazniejszych ludzi? jakos tego nie czuję.
ale na pewno dobrze by bylo, jesli jak najwiecej sieci wprowadzi apple. ja i tak stawiam na orange porownując oferty wszystkich telekomow.
 0  
Play nie jest kierowany dla młodzieży, ale dla młodych ludzi (25-35 lat).
 0  
@ kapitan- a ja w tym przypadku stawiam na ere, mają tańsze telefony niż orange, do tego w ofercie dużo nowych telefonów jak HTC w niezłych cenach,zatem i iPhone;a pewnie rozsądnie wprowadza do oferty
 0  
Zobaczymy czy Orange czy Era, ja z oczywistych powodow (jestem klientem Orange) spoglądam na Orange. Ostatnie zmiany w ofercie przypadły mi do gustu więc po cichu liczę, że i iPhone'a zaproponują w rozsądnej cenie.
 0  
No tofajnie. Play jest mysli kreatywnie to dobrze
 0