Łukasz Szewczyk15.07.2008 (16:08)25

Mobilny Internet Ery na kartę

W przyszłym tygodniu, 21 lipca 2008 roku, komórkowa sieć Era wprowadzi do swojej oferty usługę dostępu do mobilnego Internetu w systemie pre-paid, czyli blueconnect starter. Korzystając z oferty nie trzeba opłacać miesięcznego abonamentu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 25)

bardzo fajna oferta, naprawde niezly modem w ksztalcie pena, dobre wypelnienie oferty, teraz jest juz wszystko po niezlych cenach, ale co jak co najwazniejsze sa hotspoty ktore pozostaja darmowe w pre:)
 0  
Jakiś wyczulony jesteś na słowo play (aggis nawet słowem o play nie wspomniał), niech zgadne ktoś z rodzinki pracuje w era/orange/plus? :D

btw. Nie każdy jeździ po każdej pipidówie w Polsce, niektórym ludziom taka oferta przyda się jako internet do roboty, internet do laptopa - do wynajmowanego mieszkania, dla studentów, dla ludzi którzy serwisują kompy u ludzi na dojazd, zastosowań jest mnóstwo a cena 45zł/miech (po odvatowaniu niecałe 40) jest naprawdę dobra.
 0  
he he no no zgadłeś:) mam brata w playu i jak sie go naslucham po pracy to... ehh... ale to chyba tak u wszystkich opow - co innego mowi sie klientowi, a co innego znajomym i rodzince :)))
 0  
a aggisa nie zrozumialam, jesli mu chodzilo o ere bo z tego co wiem blue nie jest nowoscia, wiec pelna lacznosc ze swiatem blue dawal od dawna nie?
 0  
W Play bym nie pracował, tym bardziej w Germanosie, mało kupaci i uczciwi ludzie.

Kupiłem Play Online i chuczy aż miło ! Średnia prędkość 2,7 Mb/s !!!, a raz pokazało mi 3,2 Mb/s.

Trzeba zareklamować prędkość, bo przecież obiecywali 1Mb, a jest za szybko :)))))
 0  
widze, że dyskusja się o Play wytworzyła. ja jednak ocenię BS - niskie stawki -i transmisja i rozmowy, darmowe hot-spoty, tani i dobry modem, darmowe MB za wyższe doładowania - robi się ciekawie na rynku
 0  
No co do BC to oferta cenowa taka sama jak moj obecny plus simdata, ale te hotspoty i MB za doladowania sa kuszace. Wiec po 21 lipca ide do ery i kupuje starter.
 0  
Mi chodzi o system prepaid. Nie lubię abonamentów. Stert rachunków i konieczności płacenia czegoś co miesiąc i ani dnia dłużej. Mam taktaka na kartę, nie lubię się wiązać.
A z Playem nie miałam styczności, to milczę :P
 0  
prawda, mi tez sie to podoba faktycznie proponuja modem taniej niz na wolnym rynku do tego masa hotspotow, ladnie to mi sie podoba, a co do stawek i tak sa spoko wkoncu to pre korzystamy kiedy chcemy i ile chcemy.
 0  
Dokładnie. I płaci się dokładnie za to, co się zużywa ;) Prepaidy motywują. Dzięki temu nie będę bezsensownie marnować czasu przy necie.
 0