Michał Rogowicz27.08.2008 (21:05)9 komentarzy

Samsung OMNIA oficjalnie w Polsce

Na początku września ruszy oficjalna sprzedaż najnowszego i długo oczekiwanego przez użytkowników Samsunga OMNIA.
OMNIA , oznaczająca w języku łacińskim „wszystko”, a w arabskim – „życzenie” to zaproszenie do świata nowoczesnych technologii, w którym nie obowiązują żadne granice. Najnowszy model marki Samsung przekracza je oferując najwyższej klasy funkcje dostępne obecnie w telefonach komórkowych.
Opatentowany przez firmę Samsung wyjątkowy interfejs użytkownika sprawia, że wprowadzanie danych i tekstu w Samsung Omnia jest bardzo proste. Dzięki unikatowym obiektom (tzw. widgetom) użytkownicy mogą dostosować telefon do swoich potrzeb, a także personalizować sposób, w jaki się nim posługują. Interfejs Samsung pozwala na wykonanie intuicyjnych operacji przesuwania, przeciągania i upuszczania, a także korzystania z dotykowej klawiatury QWERTY. Zapewnia również wygodne wykonywanie połączeń telefonicznych i pisanie wiadomości tekstowych dzięki specjalnemu przyciskowi do obsługi funkcji komunikacyjnych.

Telefon dostępny będzie w sprzedaży od początku września w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej: wersja 8GB: 1699zl, wersja 16GB: 1799zl

Samsung

Komentarze (1 - 9 z 9)

Jakoś brak komentarzy na temat OMNIA ;p A jak była premiera iPhona to każdy pisał co mu na język naszło ;d Jakoś nie cieszy was premiera OMNIA :D A tak bardzo go chcecie i mówicie, że iPhone to g.... :)
 0  
no to trzeba zbierac kasiorke na omnie. dobrze by bylo jakby dolozyli troche ramu wiecej. wreszcie na allegro stanieja bo teraz to maja na omnie ceny z kosmosu
 0  
Bardzo dobra cena. Nawet na angielskim ebayu trudno kupić w tej cenie, chyba ze z Singapuru :)
 0  
Nieźle się zaczyna Samsung ja zwyke wyprzedza a reszta odgapia
 0  
Bo tu nie ma co komentować :) Po prostu klasa sama w sobie. Sprzedaje N95 i kupuje ten sprzęt, bo jest naprawde ekstra.
 0  
Ciężko się zdecydować, bo nie ma idealnego PDA, wybieram miedzy Touch Pro od HTC i nie potrafię się zdecydować, wolałbym Omnie.
 0  
Iphona się chowa przy Samsungu:D:D HTC również do pięt nie dorasta:D
 0  
zajebisty tel
 0  
Bardzo oplaca sie go brac w taryfach Syberyjskich w Plusie.Wychodzi korzystnie cenowo a do tego mozna miec duzo darmowych minut.
 0