Michał Rogowicz02.09.2008 (10:18)12

iPhone 3G powoduje awarie sieci UMTS?

PC World Komputer donosi, że niektórzy użytkownicy iPhone'a 3G skarżą się, że telefon zrywa połączenia, jeśli znajdzie się na obszarze o słabym zasięgu sieci UMTS. Pojawiły się nawet doniesienia, że sprzęt Apple wywołuje przeciążenia infrastruktury operatorów GSM.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 12)

Co za szajs!
 0  
W źródle zbrakło jednej literki ;)
 0  
no tak..3g tylko w nazwie,dobrze ze orange i era maja ponad 90 procent populacji w zasiegu edge.Polakom wystarczy srednio 100kb/s.moze jacys uzytkownicy napisza jak to w praktyce jest z tym 3g w naszych 2 sieciuniach??
 0  
Iphone 3G to ZUO!!
 0  
a ja jan iphona bez 3g i problemu nie mam
 0  
podobno soft 2.0.2 mial to poprawic (:
 0  
Mieszkam w centrum miasta i mam caly czas 3g (orange). W firmie tez. Smiga mi tak samo jak dla porownania w laptopie (w ktorym mam jeszcze iplusa). Wiec niebardzo rozumiem o co chodzi?
 0  
bo pewnie w mnejszych meijscowosciach z gorszym zasiegiem sie tnie ale w wawie tak samo moj znajomy ma ten tel i nie slszalem jeszcze ani razu zeby na niego narzekal....
 0  
aj fon, jak to dziecinnie brzmi
 0  
w LUBLINIE wczoraj (15.09) tez nie dzialala siec UMTS (3G). trzeba bylo wybrac manualnie siec GSM, ktora dzialala caly czas bez problemow, ale wiekszosc ludzi ma ustawiony wybor automatyczny co powoduje ze domyslnie jest wybrana siec 3G ktora byla sparalizowana.. :/ wiec tak samo jak w Stolicy, ludzie z telefonami UMTS zostali odcieci. brawo ORANGE
 0