Beata Ratuszniak04.09.2008 (18:09)47 komentarzy

Awaria sieci Era

Przez ponad godzinę abonenci sieci Era i część Heyah nie mogli dzwonić ani wysyłać SMSów. Na wyświetlaczu pojawiała się informacja o nieaktywnej karcie SIM.
Rozmowy były przerywane, telefony traciły zasięg a na wyświetlaczach pojawiał się komunikat, że karta SIM jest nieaktywna. Nie można było się nigdzie dodzwonić, w tym także do biura obsługi klienta, które również nie działało.
Nie jest znana liczba abonentów, którzy mieli problem z siecią. Portal Alert24.pl podaje, że sieć nie działała w trzech województwach: warmińsko-mazurskim, lubelskim i dolnośląskim. Wiadomo jednak, że problem mieli także mieszkańcy województwa mazowieckiego.

Jak informuje biuro prasowe Ery, były to tylko przejściowe problemy techniczne, które utrudniały połączenia tylko niektórym klientom. Obecnie wszystko jest w porządku.

Komentarze (1 - 10 z 47)

Problem z siecią był również w Poznaniu.
 0  
W Małopolsce (Kraków) było to samo, przez mniej więcej godzinę zero możliwości komunikacji.
 0  
u mnie wszystko wporzadku, zreszta to tylko godzina, patrzac na usterke wystarczylo zrobic to co zawsze gdy telefon widzi takie cos, czasem nawet nie musi byc to po stronie opa zeby zobaczyc ze karta sim nie aktywna, wyedy wystarczy wylaczyc i wlaczyc telefon i wraca wszystko do porzadku
 0  
W Kielcach (Świętokrzyskie) również nie działały telefony Ery
 0  
ja mam problem od dwoch dni w gdansku 0tylko pewien rejon
 0  
awaria trwala tylko godzine, takze to bardzo malo, widac operator ma niezle zaplecze serwisowe, za co duzy plus, no ale dopisuje sie w takich sytuacjach trzeba wyl i wl telefon i wszystko wraca do normy
 0  
Moim znajomym wyświetlił się taki komunikat, ale z moim telefonem, a dokładniej kartą SIM, było ok.
 0  
podzielam komentarz w Poznaniu tez wystapil problem
 0  
i w izraelu tysz !!!
 0  
w małopolskim mam do tej pory problem z siecia.
 0