Beata Ratuszniak04.09.2008 (18:09)47

Awaria sieci Era

Przez ponad godzinę abonenci sieci Era i część Heyah nie mogli dzwonić ani wysyłać SMSów. Na wyświetlaczu pojawiała się informacja o nieaktywnej karcie SIM.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 47)

a to ciekawe , że w kujawsko - pomorskim nie działa Era. To ściema bo akurat mieszkam w Bydgoszczy i telefon w sieci Era działa mi non stop i jakoś żadnych awarii nie miałem :)
 0  
Na Śląsku (Bytom) Era wyłożyła mi się ok 13.30 :/ Na wyświetlaczu albo brak zasięgu albo karta nieaktywna. Zasięg wrócił późnym popołudniem. Teraz próbuję dzwonić z drugiego telefonu (Orange) na Erę i mówi mi że połączenie nie może być zrealizowane. W drugą stronę działa w kratkę :/ Narobiła era tych blueconnectów i cała infrastruktura siada :( Czekam tylko aż mi się abonament skończy i zostawiam tylko Orange. Numer z Era ewentualnie w abonamencie za ZERO ZŁ.
 0  
U mnie w Łodzi też padła Era a konkretniej Heyah i zdaje się, że teraz znowu jakieś problemy są bo nagle straciłem zasięg w telefonie i nic nie pomaga.
 0  
nie działały HLRy kart SIM. były trzy rodzaje takich kart. Telefony zaczely działac po godzinie czasu, jednak trzeba bylo telefon wylaczyc i wlaczyc ponownie. Zdarza sie... W małopolsce tez nie działały...w ogole to w calej Polsce nie działały!
 0  
No nie mogę! Dzisiaj ogloszono nowe taryfy playa i plusa a na forach zamiast o tym to... o awarii w erze głośno. Aż sie zastanawiam czy ta era sama specjalnie nie narobiła tyle szumu wokół siebie żeby innych opów zagłuszyć. I jak narazie, sądząc po liczbie komentarzy, udało sie:)))
 0  
w POmorskim tzn okolice Pruszcza Gdanskiego era nie dziala od 04.09 okolo 14 wszystko padlo dzis jest 05.09 7 rano i wciaz nic nie dziala. to musi byc powazna awarja.
 0  
Nie jestem abonentem sieci Era. Ale może by tak operator dał jakąś rekompensatę swoim abonentom za niedogodności. No ale wtedy to może spłonąć cała sieć szkieletowa, nie?
 0  
Ja nawet w tej chwili mam problemy z uzyskaniem połączenia.Podobno sieć obciążają iphony.Rozwiązaniem ma być założenie limitów.
 0  
...ja akurat byłem w woj. podlaskim i też tak miałem.......
 0  
standard u nich ;/
 0