Michał Rogowicz12.09.2008 (20:51)3 komentarze

TP musi zapłacić 1 mln złotych

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oddalił odwołanie Telekomunikacji Polskiej od decyzji UKE o nałożeniu kary 1 mln zł za brak informacji o cenie połączenia z numerami o podwyższonej opłacie - poinformował UKE w komunikacie.
Kara została założona na spółkę 27 lipca 2006 roku. Wyrok nie jest prawomocny.
UKE nałożył na Telekomunikację Polską do tej pory kilkanaście kar o łącznej wartości ponad 500 mln zł.
PAP

Komentarze (1 - 3 z 3)

nie wiem co to ma byc. ciagle czepiaja sie TP odnosnie wszystkiego. Dlaczego nie nalozyli takich kar na innych operatorow co? Ogolnie Tp wykreowala rynek chociazby internetu. To w niej mialem pierwszy telefon i skorzystalem z internetu dialup, a odkad te urzedy powstaly to nic wiecej a jedynie kary.
 0  
Bo to im się należy. Za ich chamstwo i złodziejstwo. Gdyby grali fair z klientami.... Byłem ich klientem. Do dziś wiszą mi pieniądze (od 2006 roku). Stwierdzili - z uśmiechem na twarzy - że po 30-tu dniach od rozwiązania umowy moje konto zniknęło i bezczelnie dodali, że i tak do nich wrócę. Czekają do dziś ! Ktoś powinien wysłać komornika (do nich) i zamrozić im konta. 500 milionów złotych to i tak za mała kara za powszechne okradanie abonentów.
PS.: Wczoraj czytałem, że mamy w Polsce najdroższy internet !
 0  
Bobo 50# Pamietaj zawsze jest dobrze tam gdzie nas nie ma
ztomasz# Nie od dzis wiadomo jaka jest relacja miedzy TP a UKE oraz wszystkimi "najmadrzejszymi" czytelnikami media2 a TP
 0