Michał Rogowicz30.09.2008 (10:03)8 komentarzy

Nowe telefony w ofercie Trak

Trak Electronics Polska rozszerza swoją ofertę o nową grupę produktów - telefony GSM Dual SIM. Wszystkie z urządzeń pozwalają na jednoczesną obsługę dwóch kart SIM, a co za tym idzie możliwość korzystania z oferty dwóch operatorów jednocześnie, bez konieczności posiadania dwóch telefonów.
Takie rozwiązanie pozwala na duże oszczędności, zarazem dając komfort korzystania tylko z jednego telefonu. W październiku na rynku pokazą się 3 różne urządzeni o indywidualnych cechach.
CP-150 to model otwierający nową linię produktów marki TRAK. Telefon GSM wyposażono w 2.2" dotykowy ekran LCD, dzięki któremu sterowanie urządzeniem odbywa się nie tylko przy pomocy standardowych klawiszy, ale również poprzez wybór funkcji na ekranie. CP-150 działa w dwuch zakresach (900/1800MHz), posiada wbudowany Bluetooth 2.0, do bezprzewodowej komunikacji z innymi urządzeniami, a także przeglądarkę WAP. Liczne funkcje multimedialne to domena tego urządzenia, do najciekawszych należy zaliczyć funkcję kamery internetowej - po podłączeniu do komputera można używać telefonu jako normalnej kamery internetowej. Dodatkowo taki aplikacje jak kalendarz, stoper, przelicznik walut oraz gry.
CP-300 kolejny z nowej linii produktów marki TRAK, to elegancki telefon GSM z 2.6" ekranem dotykowym LCD. Obudowę wykonano ze stali szlachetnej laserowo grawerowanej. CP-300 z wbudowanym tunerem telewizji analogowej daje możliwość innego spojrzenia na telefon komórkowy, który teraz praktycznie w każdym miejscu pozwala na oglądanie telewizji. Ponad to dostępne jest również radio FM. Trójzakresowy telefon (900/1800/1900MHz) wyposażono w Bluetooth 2.0, przeglądarkę WAP, odtwarzacz plików muzycznych i video, kalendarz, kalkulator, stoper, przelicznik miar i walut.
CP-500 trzeci z najnowszych produktów marki TRAK, wyposażono w imponujący ekran dotykowy o przekątnej 3.0", dwa aparaty fotograficzne pozwalające zrobić zdjęcia niezależnie od miejsca w którym znajduje się fotografowany obiekt. Tak jak jego mniejszy odpowiednik, CP-500 wyposażony został w tuner telewizji analogowej. Funkcja ta dostępna jest poprzez klawisz szybkiego dostępu umieszczony na klawiaturze telefonu. Obok tego użytkownik korzystać może z radia FM i innych funkcji multimedialnych jak Bluetooth 2.0, przeglądarka WAP, odtwarzacz plików muzycznych i video, kalendarz, kalkulator, stoper, przelicznik miar i walut.
Sugerowane ceny detaliczne: CP-150 - 449zł, CP-300 - 579zł, CP-500 - 649zł
Telix.pl

Komentarze (1 - 8 z 8)

Autor ma marna wiedze nt pisowni nazwy marki - Track = TRAK - pomyslowosc nie zna granic
 0  
Tak się składa że autor ma rację.To nie firma Track tylko TRAK polonisto z przypadku.
 0  
Nikt nie jest omylnym. Bardzo często w Internecie widzę sporo błęduf "ortopedycznych" ale nie zwracam nikomu ówag w złośliwy sposub. Track i Trak to oczywiscie nie to samo. Zauwarzyłeś błąd - popraw go.
 0  
Wygląda bardzo ciekawie, ale czy posiada to javę?
 0  
jeśli popracuja nad aparatem fotograficznym i jakością wyświetlacza to będzie aparat Pierwsza klasa. a brak informacji czy tą telewizje można oglądać bez dolanczania anteny, czy jest wbudowana no i jakie ma parametry. mało danych na temat samych telefonów . mam nadzieje że się poprawią
 0  
jakie gry obsługuje telefon trak cp500
 0  
antene sie rozklada tak jak w radiu, mialem go przed chwila w reku przynajmniej trak cp300 (ten drugi tak ma), tylko jakios radia jest troche slaba ale jeszcze ni obczailem go do końca
 0  
Telefony całkiem ciekawe ale z ceną troche przesadzili w sieci sklepów real madel cp 310 kosztuje 299zl
 0