Michał Rogowicz16.10.2008 (9:22)6 komentarzy

Play Online w kolejnych 26 miastach

Według informacji nieoficjalnego blogu poświęconego najmłodszemu polskiemu operatorowi komórkowego, usługa Play Online zagości w przyszłym tygodniu w kolejnych 26 miastach.
Play
Niestety nie przeciekły żadne szczegółowe informacje mówiące o konkretnych miastach.
blogplay.eu

Komentarze (1 - 6 z 6)

ładnie - w ciągu tygodnia pojadą do 26 miast..No no szybkie tempo. wie ktoś dokładnie po co ten najmłodszy klient komórkowy tak jezdzi po kraju? Jakaś akcja promocyjna , że niby młodszych już niema? A ile on ma lat?
 0  
W moim rodzinnym miescie 12 tys mieszkancow Play ma pozwolenie na swoj nadajnik, jak go zbuduje i udostepni play online to bede pod duzym wrazeniem, poniewaz w zyciu nie myslałem ze u rodzcow tez bede miał play online w niedalekiej przyszłosci, tylko gratulowac szybkosci budowy nadajnikow.
 0  
ciągle mało! zwłaszcza , że liczba miast to PR, wiele z nich to część aglomeracji Warszawskiej, trójmiejskiej i śląskiej, a nie miasta równomiernie rozrzucone po kraju
 0  
Mam nadzieje, że Play Online zawita w Tomaszowie Mazowieckim :]
 0  
jeszcze troche i play bedzie mialo lepszy zasieg niz nie jedem, polski operator komorkowy.
 0  
Wydaje mi się, że jednym z tych miast będzie Łowicz (woj. łódzkie) gdyż od około 2 tygodni w mieście pojawiał się okresowo zasięg PLAYa, a nagle dziś wszędzie pełne 5 kreseczek. I w taki sposób w moim mieście PLAY jest pierwszym operatorem 3G (Plus też robi jakieś testy od paru tygodni ale sygnał pojawia się i znika).
 0