Michał Rogowicz28.10.2008 (13:32)6

Panda Internet Security 2009 w praktyce

Panda Internet Security 2009 to pakiet zabezpieczeń, który umożliwia bezpieczne korzystanie z internetu. Program chroni komputer przed wirusami, rootkitami, hakerami, oszustwami online, kradzieżami tożsamości i innymi zagrożeniami internetowymi.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Nic dodać nic ująć. Sam zaryzykowałem i wziąłem Pandę 2009. Kosmos! Cały czas słuchałem kiedyś jaki to jest muł, a tu się okazuje, że w porównaniu z tym co miałem (nie powiem czym...) jest szybciej no i bezpieczniej, bo Panda wykryła nieco śmieci po swoim poprzedniku... z czystym sumieniem mogę polecić...
 0  
Jak dla mnie nowa wersja internet security 2009 jest po prostu THE BEST! Pominę tutaj nawet nowe technologie i możliwości, bo przede wszystkim jest nieporównywalnie szybsza i nie tak systemożerna jak kiedyś. Jeśli ktoś tak jak ja intensywnie korzysta z komputera i sieci to bez obaw może ją instalować. Ja nieźle już pandę przećwiczyłem. :)
 0  
Zgadza się! Soft pierwsza klasa :-p
 0  
Ale super pakiecik! Strasznie żałuję że niedługo trial mi się kończy :( Czy ktoś wie skąd można ściągnąć jakąś dłuższą niż miesiąc darmówkę :-p ????
 0  
Widziałem na torrentach internet security 2008, ale czy jest już wersja 2009 to nie wiem bo ostatnio tam nie zaglądałem, a starej nie warto instalować bo nowa jest 100xlepsza. Ogólnie to nie radzę wogóle ściągać shakowanych antywirusów bo można sobie tylko problemów narobić. Miałem kiedyś shakowanego noda32 i po ruchu sieciowym zorientowałem się, że coś z nim nie tak. Nic nie wykrywał, a tylko wpuszczał syf. Jak zacząłem się mu przyglądać to okazało się że był zasyfiały. Wywaliłem i teraz już antywirusów z torrentów nie biorę. Nie można mieć pewności, że są Ok, a dziurawa ochrona to jeszcze gorsza niż darmowy avast.
 0  
kozacki programik:) kilka ciekawych opcji a przy okazji poradzili sobie z połączeniem skuteczności z małym obciążeniem systemu... a najciekawszy jest skaner WIFI - gdy chcesz brata czy kogoś innego odłączyć od sieci to możesz to za pomocą jednego przycisku potraktować go jako intruza:)
 0