Łukasz Szewczyk28.11.2008 (17:42)brak komentarzy

GPS z mapą iGo My Way 8

Firma Easy Touch przedstawiła nową wersję nawigacji GPS ET-909. Ważną zmianą jest aktualizacja oprogramowania nawigacyjnego iGo MY WAY wraz z mapami do wersji 8.
Oprogramowanie iGo MY WAY wraz z mapami do wersji 8 to obecnie najnowsza wersja iGo, wprowadzająca zaawansowane zarządzanie punktami POI i ulepszony interfejs użytkownika. ET-909E zawiera kompletne mapy 38 europejskich krajów oraz umożliwia wyświetlanie menu w 22 językach. W nowej wersji urządzenia ET-909 zaktualizowano również system operacyjny – w chwili obecnej jest to Windows CE Net 5.0.
Oprócz nawigacji urządzenie umożliwia również oglądanie filmów i zdjęć oraz słuchanie muzyki poprzez wyjście słuchawkowe 3,5 mm lub wbudowany głośnik. Pliki multimedialne przechowywane są na zewnętrznych kartach Secure Digital (SD/MMC). Za płynne odtwarzanie multimediów oraz szybką obsługę aplikacji nawigacyjnej odpowiada procesor Samsung o prędkości 400 MHz.

Dotykowy ekran o wielkości 3,5” można obsługiwać zarówno za pomocą rysika, jak i palcem. Duże przyciski ułatwiają obsługę urządzenia zwłaszcza podczas jazdy samochodem.

Urządzenie ET-909E z mapami 38 europejskich krajów znajduje się już w sprzedaży w cenie 599 złotych brutto i objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.
Easy Touch