Michał Rogowicz29.11.2008 (10:16)23

Era: Nowe warunki doładowań

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, wprowadziła nowe warunki doładowań od 1 grudnia. Teraz minimalna kwota przedłużająca ważność połączeń wynosi 25zł.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 23)

zlodzieje
 0  
już od ponad dwóch lat Era informowała o tym, że doładowanie bedzię tylko 25 zł, od sierpnia miało juz tak być, a operator przedłużał promocyjne doładowanie 20 zł!
 0  
A co z tak tak fon jak jest podpisana umowa
 0  
Ciągłe awarie (a było już kilka), zawyżone rachunki, brak korekt, niekompetentni ludzie w boa... Rachunki które nie dochodzą, kiepska oferta... To ogólna charakterystyka ery przez ostatni rok. Co miesiąc praktyczine siedzę w punkcie obsługi godzinkę/dwie, żeby dowiedzieć się, że nic się nie da zrobić. I dlatego właśnie przenoszę się do konkurencji :)
 0  
Brak mi słów.
 0  
mi równiez brak słów ...a tak po nowemu to ŻAL.IRAK
 0  
W Simplusie jest za 30zł i jakoś nikt nie narzeka, a obsługa klienta leży na znacznie niższym poziomie niż w Erze. Przynajmniej miałem okazję doświadczyć tego osobiście...
 0  
po1 uwazam ze to przed po2 doladowaniem ;-)po2 @romm co z tego ze 30pln ale o ile bogatsza oferta:min w sieci juz od 18gr(maxi) lub 20gr(mini) esy po1gr sa w kazdej sieci takze standard,pakiety na net..o wiele lepszy zasieg i paramerty transmisji danych..tu oplaca sie wydac 30pln.bo ma to sens.w tt,szczegolnie nowym juz niebardzo,w starym tt jeszcze tak ale bez rewelki
 0  
czekam na podwojne doladowanie na swieta! moze to krok wlasnie w zwiaku z promocja?
 0  
Dodajmy, że w Heyah nadal minimalne doładowanie to 20 zł.
 0