Michał Rogowicz29.11.2008 (10:16)23

Era: Nowe warunki doładowań

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, wprowadziła nowe warunki doładowań od 1 grudnia. Teraz minimalna kwota przedłużająca ważność połączeń wynosi 25zł.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 23)

Najlepiej jest kupić sobie na Allegro doładowanie Tak Tak 25 za 19,50 zł :-).
 0  
piter to chyba dobrze że tak z tym zwlekali, a po 2 to zawiadomili o tym dużo wcześniej. Różnica 5 zł za doładowanie nie robi wielkiej różnicy.
 0  
Prosze mi powiedziec dlaczego np. w Niemczech po doladowaniu kwota 10€ konto sie przedluza o 12 miesiecy.Co jest przyczyna dlaczego u nas jest inaczej? Zaznaczam,ze startowki sa aktywna odrazu na 15 miesiecy.Nie widzialem,zeby starter miala waznosc 2 tygodnie albo miesiac(zenada w Polsce,ze ci sami udzialowcy traktuja rynek Niemiecki calkiem inaczej).
 0  
A w mobilking doładowanie 10 zł przedłuża ważność o 3 mieś połączenia + 3 mieś ważność konta.

Co więcej mobilking działa na nadajnikach Ery, a stawki na połączenia do wszystkich sieci są na możliwym poziomie.

Może trochę skopany marketing mają, ale nie narzekam, i polecam oszczędnym :) Chyba że też kiedyś to ograniczą.
 0  
Czarnamalpa1 - nie widzę wielkiej różnicy - Era ma także jakieś pakiety do własnej sieci, a także takie za 29gr na stacjonarne i Heyah i co najważniejsze całodobowe. Esy niby standard - ale w Erze wymienne na mms-y.
To fakt - Plus ma pakiety internetowe, ale u mnie jakość jest żenująca - lepiej działa mi na Heyah. W Erze tych pakietów nie ma i chyba tylko tego mi brakuje. Poza tym w Plusie daty ważności za doładowania się nie sumują a w Erze tak. W sumie 5zł nie robi różnicy ale mogli zostać przy tych 20zł.
 0  
każdy operator jakoś się reklamuje, orange np. wysyła smsy na potęgę. to że ktoś zadzwoni z propozycją od innego operatora to nie jest nic strasznego.
 0  
niby 5zl/m-c! ale pomnozcie to o liczbe uzytkownikow1 pewnie z 6mln. to daje 24mln 600tys PLNow netto obrotu miesiecznie!!! a wiadomo kryzys za dzwiami! i ruch w sieci spadnie-to pewne! bo firmy sie zaczna zwijac zwolnienia w efekcie bezrobocie i do kogo bedziemy dzwonic? a to w skali 13mln uzytkownikow calej sieci napewno bedzie widoczne! Dlatego wola miec ta 5tke wiecej miesiecznie-prawda?
 0  
To skandal zamiast wprowadzić korzystną dla klientów oferte era zwiększa cenę.Jestem oburzony ponieważ podpisałem umowę rok temu na dwa lata i o takim czymś nie było mowy.Ja umowy zerwać nie mogę a era stawki zwiększać może.Skandal!!!!!!
 0  
O te 5 pln bym nie robił wielkiego rabanu. Jak ktoś faktycznie chcę korzystać z telefonu, to wielkiej różnicy to nie robi. Zresztą, jak było to wspomniane, od dawna miało tak się stać, trudno mówić o niespodziance
 0  
wprowadziliby doladowanie 5zl ktore przedluzaloby polaczenia wychodzace chociaz o dzien.

co do doladowan i tak lepiej sie oplacalo brac 25zl za 18zl z allegro
 0