Michał Rogowicz01.12.2008 (12:11)4 komentarze

Abonament w One Play tańszy bez telefonu

Play 2 grudnia zaprezentuje nową ofertę promocyjną „One Play bez telefonu” dedykowana wszystkim, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim telefonem a chcieliby stać się abonentami Play i płacić mniejsze rachunki niż do tej pory.
Play
Z promocją „One Play bez telefonu” każdy klient otrzyma wyższy abonament w cenie niższego przez cały okres trwania umowy (24 miesiące). Do dyspozycji abonenta będzie kwota odpowiadająca wartości wybranego abonamentu, ale dzięki rabatowi zapłaci on za niego jak za wartość abonamentu niższego o jeden poziom. Za ofertę One Play 45 trzeba będzie teraz zapłacić tylko 25 zł i analogicznie za One Play 65 – 45 zł a za One Play 95 zaledwie 65 zł. Decydując się na „One Play bez telefonu” klient zapłaci nawet o 30 zł mniej co miesiąc, przez cały okres trwania umowy .
Promocja dostępna jest z Ofertami One Play 45, One Play 65 oraz One Play 95.
Play

Komentarze (1 - 4 z 4)

Świetne !!!!!!!
 0  
...by było, gdyby nie 24 miesięczna umowa i barak przechodzenia minut. A tak jest niezłe. Konkurencja oferuję trochę mniej minut, al na 1 2 miesięcy i z przechodzeniem minut
 0  
dobre znów rabaty przy abonamencie, takiej taryfy u playa brakowalo, jest co prawda na czas nieokreslony ale tam cennik normalny
 0  
W zasadzie, oferta nic nowego. U innych opow takie oferty sa od lat juz:)rozumiem ze minuty nie przechodza z miesiaca na miesiac?? bo jezeli tak to duzy minus, w dzisiejszych czasach to podstawa. 24m-c to dlugi okres tak jak normalna umowa. 12 sa lepsze.
 0