Michał Rogowicz09.12.2008 (7:09)9 komentarzy

Play Online 60GB dla klientów ING

Znana jest już oferta mobilnego dostępu do Internetu oferowana przez najmłodszego polskiego operatora dla klientów ING Banku Śląskiego. Dostępny będzie transfer w wysokości 60GB.
Play
Aby zakupić modem USB Huawei E220 z transferem danych wynoszącym 60GB oraz kartą Play Online należy zapłacić 299 zł oraz 299 punktów za usługi w ING. Jest to dość spory rabat. Sugerowana cena detaliczna wynosi 598 zł.
Starter ma ważne połączenia wychodzące przez 365 dni. Po wyczerpaniu limitu danych możemy doładować sobie konto na warunkach usługi Play Online na Kartę.

Promocja dostępna jest już pod adresem www.bankujesz-kupujesz.pl.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Testowałem ostatnio PLAYA ONLINE w Zyrardowie - zasieg HSDPA - niech go szlag trafi. Oddalem szybciej niz wziąłem - nie ma sie co rozpisywac - po prostu tragedia. Zero transferu zrywanie połączeń brak mozliwości zalogowania sie całymi godzinami. Dziekuje za taka usługe. A miało byc tak fajnie. Pani w punkcie miala take tipsy, że nie mogła podnieść kartki z podłogi. Przy oddawaniu padł im system czekalem ponad 2 h az ruszy. Może PLAY fajnie wygląda ale działa fatalnie
 0  
potwierdzam wypowiedz przedmowcy . play on line jest do kitu. jednak jak dobrze pomyslec to mozna go wziac naprawde tanio. ja mam kolo siebie DWA nadajniki play i one nie wyrabiaja bo na nadajnikach sa za male zasoby kanalow transmisyjnych. co prawda usluga jest tania i inni operatorzy maja duzo wolniejszy transfer ale STABILNIEJSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 0  
Ja używam Play Online w Poznaniu i muszę przyznać, że działa bez zarzutu.
 0  
teraz widać skąd takie zainteresowanie ofertą iPlusa z netbookiem - ludzie porezygnowali z PlayOnline i szukali bardziej stabilnego internetu ;o)
 0  
u mnie na slasku tez nie ma problemow
 0  
ja też testowałem w Poznaniu i też nie narzekałem
 0  
zasięg w Bdg jest ok - działa bez zarzurztów
 0  
TRAGEDIA - w ciagu dnia dziala fajnie, wieczorem gdy korzysta wiecej osob po prostu dziala bardzo wolno - mowienie w ofercie o jakosci hpsda to jakas pomyla - jesli chodzi o wieczory to neostrada 256 szybciej chodzila - zapomnijcie o fimikach na youtube
 0  
Własnie kupiłem PLAYonline w MacBookPro i działa fatalnie w Warszawie. Jestem chyba w zasiegu dwóch nadajników bo mi ciagle przeskakuje i zrywa połączenie. Srednio wyciaga 150kb/s wieczorem co jest makabrą!!!!. Po północy rzeczywiscie działał lepiej a w dzien no cóz jestem w pracy :) Jak do konca tygodnia nie zobacze poprawy oddaje ;)
 0