Łukasz Szewczyk10.12.2008 (10:36)22 komentarze

Era zmieni się w T-Mobile w przyszłym roku

Marka komórkowej sieci Era w ciągu najbliższych miesięcy zniknie z polskiego rynku telekomunikacyjnego. Zamiast Ery w Polsce pojawi się T-Mobile Polska.
Wprowadzenie do Polski w przyszłym roku marki T-Mobile zapowiedział już pracownikom Polskiej Telefonii Cyfrowej prezes zarządu spółki Klaus Hartmann - dowiedziała się Rzeczpospolita .
Biuro prasowe sieci Era nie komentuje tych informacji. Według Rzeczpospolitej, miał je potwierdzić także, w wewnętrznych rozmowach z pracownikami PTC, Hamid Akhavan, członek zarządu Deutsche Telekom.

Operacja ma zostać sfinalizowana do połowy 2009 roku. To już kolejna taka zmiana na polskim rynku telekomunikacyjnym. Wcześniej sieć Idea została zmieniona na światową markę Orange. Być może także Plus zmieni się w Vodafone, jeśli brytyjskiemu operatorowi uda się przejąć kontrolę nad Polkomtelem.
Rzeczpospolita

Komentarze (1 - 10 z 22)

No to mamy łatwy sposób na kupno telefonu po symbolicznej cenie, jeśli informacja sie sprawdzi...
 0  
trzymam kciuki
 0  
wielka sensacja to nie jest. w sumie zmiana bardziej formalna, biorąc pod uwagę obecne udziały w PTC. jednak jakoś czuję szansę na nowe oferty i promocje. niemiecki t Mobile ma niezłe stawki i oferty, oby podobne u nas się podobały
 0  
Mam nadzieje ze beda atrakcyjne oferty dla stalych abo ktorym konczy sie umowa w lipcu 2009
 0  
Jakby miały być atrakcyjne oferty to by już dawno były. Wszyscy pamiętamy jak było z orange. Niestety drugą Wielką Brytanią w sensie cen połączeń to chyba nigdy nie będziemy. A szkoda...
 0  
wiedzialem. widac to po ostatniej promocji tak taka, ktora ma na celu tak na prawde poprawe wskaznika przychodow operatora i jak najmniejsze korzysci dla uzytkownikow . to proste - zwiekszenie wartosci ksiegowej przed przejeciem.
 0  
przejąć kontrolę nad Polkomtelelm
 0  
To było do przewidzenia wystarczy spojrzec na ich strone, kolorystyka granatowo-różowa jest nie przypadkowa, przeciez to barwy t-mobile..

Ja tam wole jednak Ere na wyswietlaczu, jak mi sie zmieni na T-Mobile to wyrzuce sima :p

Na specjalne oferty tez nie licze bo t-mobile jest wlascicielem ery juz od kilku lat i z dnia na dzien oferty coraz gorsze....
 0  
Niby tak, ale weź pod uwagę, świadomość ludzi. Aby ich zachęcić do nowej nazwy, powinni dac nowe promocje i oferty. do tego liczę na szybsze premiery nowych telefonów itp. czyli w sumie pozytywna wiadomośc, dla mnie liczy się stan konta, a nie napis na wyświetlaczu :)
 0  
Paradoksalnie (dla większości wątpiących), przykład rebrandingu Idea/Orange pokazał, że taki ruch ma sens. Idea była numerem 3 w Polsce, Orange jest nr 1.
 0