Łukasz Szewczyk21.01.2009 (8:03)2 komentarze

Łączność satelitarna dla dziennikarzy i mediów

Technologia BGAN z oferty TS2 Technologie Satelitarne jest nowoczesnym rozwiązaniem telekomunikacyjnym przeznaczonym dla korespondentów zagranicznych, fotoreporterów, dziennikarzy, agencji prasowych i mediów.
Terminal BGAN zapewnia dostęp do szerokopasmowego łącza satelitarnego w sieci Inmarsat, co gwarantuje natychmiastową łączność do 512 kbps, transmisje na żywo, łączność telefoniczną zarówno analogową jak i ISDN, możliwość równoczesnego transferu danych dowolnej wielkości w obu kierunkach, łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami w sieci oraz wygodę i bezpieczeństwo.
BGAN pozwala na natychmiastową interwencję fotoreportera i bezpośrednią relację z miejsca zdarzeń bez konieczności transportu skomplikowanych i licznych urządzeń. Zarejestrowany obraz i dźwięk może być natychmiast przesłany do jednostki centralnej. BGAN nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej użytkownika.

W celu nawiązania łączności należy namierzyć satelitę przy pomocy tonowej funkcji lokalizacji optymalnej pozycji. Następnie kablem sieciowym bądź bezprzewodowo połączyć komputer z modemem. Intuicyjne wskaźniki oraz diody umieszczone na obudowie terminala informują o jego gotowości do pracy. Uruchomienie BGAN LaunchPad pozwala natychmiast rozpocząć korzystanie z sieci Inmarsat.
TS2 Technologie Satelitarne

Komentarze (1 - 2 z 2)

No i co?
 0  
Po co reklamujecie ten system?? Zupełnie nie rozumiem tego!
 0