Michał Rogowicz05.02.2009 (18:30)22 komentarze

Blueconnect 5MB w sieci Era

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era oraz Heyah, wprowadza dla użytkowników Ery Tak Taka nową promocję.
Klient może otrzymać miesięczny pakiet danych o wielkości 5MB za 5zł, a po wyczerpaniu pakietu 0,1 zł (z VAT) za każde rozpoczęte 50kB.
Abonenci Ery mogą aktywować pakiet dzwoniąc pod numer telefonu 602 900 lub po zalogowaniu w sekcji Zarządzanie kontem.

Użytkownicy Tak Tak muszą wpisać w telefonie kod *132*7*1# i zatwierdzić go klawiszem połączenia.
Era

Komentarze (1 - 10 z 22)

Pakiety w Erze to g****o. 5MB?? Bez jaj, Plus może oferować 60MB za 10zł i jakoś nie mają problemu.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 6 lutego 2009 o 11:53:59 przez beata).
 0  
Tylko ze to jest starsza oferta ze zmieniona nazwa, bo nie ma już Era Omix bo została zmieniona nazwa. Wiec i warunki są praktycznie te same. zresztą są tez inne pakiety na net w telefonie a niektórzy dostają to w ramach abo:)
 0  
Od 1998r.jestem abonentem Ery i byłem zadowolony ale ERA od 2 / 3 lat pracuje tak intensywnie nad swoimi ofertami że zasłużyli na miano najbardziej gówni.anego operatora. Paka BURAKI
 0  
@sawa
Warunki nawet gorsze, bo w Omnix Max też było 5zł za 5MB, ale po wyczerpaniu wychodziło w przeliczeniu 1zł/MB a teraz 2x drożej. Nie pamiętam tylko jakie było taktowanie, napewno nie większe niż 100kB i nawet przy takim było to korzystniejsze.
 0  
Myślą, żę jak dadzą dwa razy więcej taktakowcom raz do roku i zdejmą simlocki, to wszyscy się rzucą kupować w Erze. Otóż nie! To za mało, niestety.
 0  
Te ich promocje, to odgrzane, stare i zjełczałe kotlety. Sam mam erę od lat i zaczynam mieć dosyć tej sieci. Jest taka, jak jej prezes - miła, uśmiechnięta, zachowawcza i bez wyrazu.
 0  
Nie no, wiadomo ze nie wszystkie oferty musza byc idealne, tutaj faktycznie i jest troche drozej, ale jednak nie zgodze sie ze Era, inne oferty ma zle. Chociazby umowa bez telefonu gdzie daja naprawde duzo minut i to do wszystkich (nie rozdzielone jak u innych opow), blizej z bliskimi, numer stacjonarny gdzie dostajemy 1000min, jest ok wg mnie.
 0  
eskimos ale Era ma w dupie abonentów na kartę, więc opinia użytkowników pre-paid jest najgorsza jaka może być. Zero rabatów, tak naprawdę dziwie się ludziom że siedzą w tym Tak taku. Co do abo w Orange oferta bez telefonu jest bardziej atrakcyjna, ale z drugiej strony patrząc nie ma czystego sensu podpisywać umowy nie biorąc telefonu. Lepiej kupić sobie starter pre-paid i więcej zaoszczędzić.
 0  
No nie do konca sie zgodze, biorac czyste oferty bez dodatkowych minut, ktore obydwie sieci maja, to w erze jest korzystniej w Orange masz 140min (bez Play) w Erze za to 220minut do wszyskich. Takze zawsze bedzie tak ze jedna oferta bedzie lepsza druga gorsza. Tak Tak jest jaki jest, ale jeszcze warto wziasc pod uwage Heyah ktora ma naprawde bardzo dobra oferte.
 0  
Przedłużenie promocji z nową nazwą wzbudza tyle emocji. Dla mnie to żaden news, uporządkowali nazwy i tyle. Czekam spokojnie na nowe promocję, Era w tym roku zrobiła już kilka fajnych rzeczy
 0  

Polecamy