Michał Rogowicz09.02.2009 (11:13)16

Oferta utrzymaniowa w Play

Nieoficjalny blog poświęcony najmłodszemu polskiemu operatorowi komórkowemu przedstawił nową utrzymaniową, która będzie przedstawiana klientom przedłużającym umowy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

Ceny telefonow nie sa najwazniejsze i wie o tym kazdy. Kupno telefonu to wydatek tylko jednorazowy i czasem mozna zaplacic wiecej. Wazniejsze sa inne sprawy zwiazne z abonamentem, jak i bonusy dolaczone do niego. A co jest najwazniejsze to to aby minuty przechodzily z miesiaca na miesiac, a tutaj jak dalej widze kiszka...
 0  
lerek -ile Ty klas skończyłeś ??? czytać się naucz cennik jest taki sam jak dla nowych w one play 65 - z rabatem abo wynosi 50 zł i f480 za 1 pln.
 0  
a ja zostaję i uważam tę ofertę za dobrą, dobrze, że zostają stare taryfy :) mam play abonament 70 z pakietem 1000 minut do play + zniżka 30% więc za 49 zł mam 204 minuty do wszystkich i . w erze za 220 minut muszę zapłacić 100 zł więc uważam tę ofertę za rozsądną
 0  
W pierwszym zdaniu brakuje rzeczownika. Mowie sobie - to musi byc rogowicz. I sie nie pomylilem.
 0  
Jest w czym wybrac, ceny telefonow w podanym cenniku ok przewazaja za 1złoty, z wyjatkiem najnizszej taryfy za 25 i 30, wiele niedrogich aparatow. Korzystne warunki dla umowy bez telefonu na 12 miesiecy z dodatkowym pakietem minut. 4 opcje przedluzenia do wyboru to duzo.
 0  
Właśnie, ceny telefonów są w ogóle nie ważne bo tak jak pisał git odchodzi się już od kupowania telefonów w promocjach bo jest to nie opłacalne... A taka oferta jak orange jest dość kuszaca bo tanie polaczenia są a telefon to przeciez kupujesz sobie jaki chcesz... Ja niestety nie zalapie się na ta oferte, ale jest interesujaca.
 0