Michał Rogowicz10.02.2009 (10:03)16 komentarzy

Oferta walentynkowa Play

Z okazji Walentynek, najmłodszy polski operator komórkowych wprowadza 10 lutego (aż do odwołania) pakiet 500 minut do jednej osoby w Play.
Dla abonentów One Play 25 czeka prezent w postaci 500 minut gratis na połączenia głosowe i video do Play oraz połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych przyznawany przez 3 pierwsze miesiące. W przypadku One Play 45, One Play 65, One Play 95 lub One Play 145, klient dostanie pakiet 500 minut przez 6 miesięcy.
Dodatkowo nowy klient może obdarować jeszcze pakietem 500 minut wybraną osobę z numerem na abonament lub MIX w Play. Darmowe minuty są do wykorzystania w ciągu 3 lub 6 miesięcy, w zależności od rodzaju abonamentu.

Okres obowiązywania promocji to od 10 luty br do odwołania.
Play

Komentarze (1 - 10 z 16)

Super promocja. Osobiście nie znam nikogo kto ma telefon w Play.
 0  
a ja znam pełno :)
 0  
Idioci. Dali by lepiej darmowe minuty wszystkim, a nie tym, co teraz biora abo
 0  
mogli by coś wymyślać dla ludzi z kartami ... Simplus pod tym względem ma lepszą ofertę. Przez 2 miesiące testowałem simplusa i za 10 zł było za free do jednego nr i za 2 zł darmowe smsy do całej sieci (takie pakiety)

Play ma jedynie za 12 zł opcje wyboru jednego nr. w tym 240min i smsy po 3 gr :/ bardzooooooo średnio
 0  
nie wiem skad miales taka oferte z simplusa jak nie ma ani jednej uslugi ktora wymieniles
 0  
chyba piszesz o 36i6 i pakiet sms jest za 3żł
 0  
podoba mi sie mozliwosc przedluzenia uslugi promocyjnych minut po okresie bezplatnej promocji za 15 zlotych miesiecznie.
 0  
Nowy trend Play - dawać oferty na kilka miesięcy, promować ruch we własnej sieci . Nie takie oferty obiecywali a nawet mieli kiedyś....
 0  
benny jest jeszcze promocja taryfa miesiaca, ta doszla jako druga z bonusem minut, co kto woli.
 0  
sumo: U mnie już z 10-15% książki telefonicznej to Play. Widzę jak znajomi, których prawie wszystkich miałem w Orange, wykruszają się i pozostała ich niecała połowa mojej książki. Dużo osób chętnie zmienia na Erę i Play. Nie wiem jak jest z przeniesieniami numerów, na bilingu nie zauważyłem na razie by ktoś po prostu przeniósł numer, ale pewnie kilka osób by się znalazło.
W sumie nie dziwię się, te sieci mają teraz dość ciekawe oferty, proste i do wszystkich sieci promocje. Orange tonie w mnóstwie bonusów i promocyjek tylko do własnej sieci, w których ja sam przestaje się orientować... Niby tanio, ale chyba jestem za stary i wolę proste rozwiązania jak Godziny za Grosze czy po prostu pakiet tanich minut za 5-6gr jak w Simplusie, a nie kilka kont i konteczek jak to jest w Orange.

Moim zdaniem bardzo dobra promocja. Od długiego czasu wiele osób domagało się usługi wybranego numeru. Nie chodzi o to, że Play teraz dzieli znajomych. Taką bliską osobę każdy może wskazać więc to Play dostosowuje się do użytkowników, a nie odwrotnie. Chyba dzięki temu wiele osób skusi się na podpisanie umowy.
 0