Michał Rogowicz11.02.2009 (16:54)14 komentarzy

Era wprowadza promocyjny starter Blueconnect

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era oraz Heyah, wprowadza od 12 lutego do odwołania (chociaż nie później niż 31.12.2009) promocję na zakup Blueconnect startera.
Jednak, aby skorzystać z promocji trzeba podpisać nową umowę lub aneks do poprzedniej. Następnie klient musi wspomnieć chęć zakupienia startera w cenie 10 zł.
Niedawno również Era  wprowadziła pakiet Blueconnect 5MB dla swoich klientów.
Telix.pl

Komentarze (1 - 10 z 14)

Dobre warunki naliczania - 3 grosze za 100kb, a sam starter 15 złotych tańszy niż zwykle
 0  
3gr za 100kb? to w takim razie drożej niz w heyah. tam jest 2gr za 100kb bez ZADNYCH pakietów i zobowiązań
 0  
3gr za 100 kb? Lol, to już Heyah ma 2gr... Ale i tak najlepsza ofertę ma PLAY ;)
 0  
Łuhi najlepsza ofertę??? LOL Heyah już dawno w pre-paid prześcignęło PLAY... Interent w PLAY jest jedna wielka kupa, rozmowy też już nie są najtańsze.
 0  
Tylko ze nikt nie kupuje netu mobilnego zeby korzystac tylko w domu, jak to sie ma do netu ktory oferuje Play... Cena 3gr jest bardzo dobra i normalna do tej oferty. Plus ma taka sama stawke w ofercie przedplaconej.
 0  
Dobry jest zapis: klient musi wspomnieć chęć zakupienia startera w cenie 10 zł. Czyli musi sie po prostu upomniec o ile bedzie wiedzial o tym.
 0  
Czyli 30 PLN za 100 MB.!!!! ZGROZA
Play za 45 PLN daje 5 GB.
 0  
Nie wprowdziła pakiet tylko zmieniła nazwę z Omnix MAX
 0  
"Tylko ze nikt nie kupuje netu mobilnego zeby korzystac tylko w domu, jak to sie ma do netu ktory oferuje Play."
Play ma większy zasięg 3g niż pozostałe opy. Kto normalny korzysta z netu GPRS? W dodatku ich zasięg rośnie w zastraszającym tempie ;)
"LOL Heyah już dawno w pre-paid prześcignęło PLAY..."
Mam 1000 sms/mmsów to wszystkich sieci co miesiąc za 10 zł, 2 minuty = 1 minuta wychodząca do wszystkich sieci, doładuje za 150zł, to dostaje 150zł do wykorzystania do wszystkich sieci. Nigdzie nie mam tak świetnej oferty (w żadnym abo, również dla firm, czy ofercie przedpłaconej).
 0  
takie newsy,choc istotne pojawiaja sie tylko na media2.to dobrze.popieram.po przeczytaniu o tej fantastycznej promocji nie wiem czy sie smiac czy plakac.cała era.niemcy zniszcza tą marke i ten niemiecki róż sie pojawi szybciej niz brytyjska czerwień
 0