Michał Rogowicz11.02.2009 (16:54)14

Era wprowadza promocyjny starter Blueconnect

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era oraz Heyah, wprowadza od 12 lutego do odwołania (chociaż nie później niż 31.12.2009) promocję na zakup Blueconnect startera.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 14 z 14)

Generalnie oferta jest ok 3 gr za 100kb to cena taka sama jak u konkurencji np wlasnie wymienianego Plusa. Do tego niezly zasieg stanowczo wieszkszy nizeli w Play-u.
 0  
@megas - jest kupą jeśli się mieszka w miejscach gdzie krucho z zasięgiem ... ja mam to szczęście że u mnie zasięg jest, zarówno w domu, jak i w pracy, oraz u małżony, wiec jestem zadowolonym użytkownikiem ;)
 0  
Kupiłem trochę wcześniej blueconecta niż ta promocja i nie dam się już więcej naciągnąć. Uważajcie na szybkość transmisji mi podano do 7,2M (tak pokazuje mapa zasięgu) a tak naprawdę chodzi tylko ok 200kB. i to jest zgodne z ofertą!!!!!!!!!!!!!!! DO 7,2M, można sobie reklamować i nic się nie wskóra. To zwykli oszuści którzy są mili do chwili podpisania umowy. Mam zamiar w ogóle odejść z Ery. Nie dajcie się nabijać w butelkę
 0  
niekupujcie tego internetu bo to porażka ja już nie skożystam z oferty ery a co do reklamowanej prędkości to tylko gg może chodzić na tym necie bo strony ładują się dłużej niż na internecie modemowym tp więc jet to porazka nawet na hsdpa co jest wielkim kłamstwem że tak chodzi jak obiecują !!!!
 0  

Polecamy