Michał Rogowicz16.03.2009 (13:17)3 komentarze

Telefon z Google Android w Orange

Francuski oddział Orange wprowadza do sprzedaży telefon HTC Dream, który wyposażony jest w system Google Android. Rzecznik prasowy potwierdził nam, że urządzenie z Androidem pojawi się w Polsce.
Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange , powiedział naszej redakcji, że pomarańczowa sieć komórkowa wprowadzi do swojej oferty telefon wyposażony w system Google Android. Nie wiadomo jednak kiedy urządzenie pojawi się w sprzedaży i jaki to będzie konkretny model.
HTC Dream w Polsce dostępny jest jako Era G1. Nie wiadomo, czy to właśnie ten model pojawi się w polskim oddziale Orange.

Wcześniej już informowaliśmy, że Play  zamierza wprowadzić do sprzedaży telefony z Google Android. Niestety również nie ma żadnych konkretnych informacji.

System Android umożliwia zdalną synchronizację kontaktów i Kalendarza Google, a także bezpośredni dostęp do wyszukiwarki firmy Google. Możliwość lokalizacji w terenie i korzystanie z usługi Google Maps pozwalają odnaleźć szukany adres, hotel, restaurację, czy kino. Aplikacja YouTube umożliwia bezpośredni dostęp do serwisu internetowego, gdzie można zamieszczać i oglądać pliki video.

Komentarze (1 - 3 z 3)

To ciekawe - może nie będzie to G1? Nie długo przecież i samsung i jeszcze ktoś chce wypuścić telefony z Androidem... Może za pół roku jak będę mógł wymienić telefon to już będzie? Bo na razie to zastanawiam sie czy w ogóle to robić...
 0  
chcesz wymienic tel w orange ..... przykre
 0  
Fajnie byłoby go zobaczyć w Orange, ja wciąz czekam na to kiedy pojawi się N 5800XM, Tzn. podobno juz jest w ofercie, ale jakoś nie po drodze mi z salonem, a na stronie jeszcze go nie ma
 0