Michał Rogowicz20.03.2009 (10:08)12 komentarzy

Dwa zestawy DWUFON Play Fresh

myPhone, producent telefonów komórkowych, wprowadził dwa nowe zestawy DWUFON Play Fresh. Bohaterami tej akcji są myPhone 7230 i myPhone 8830 TV.
Głównymi bohaterami dwóch nowych zestawów DWUFON PLAYfresh są myPhone 7230 i myPhone 8830TV. Dodatkowo do obu nowych zestawów producent dodaje drugą kartę startową Play Fresh.
myPhone 7230 jest urządzeniem łączącym klasyczne wzornictwo i funkcjonalność z niewielkimi wymiarami telefonu. Jak większość telefonów ze znakiem myPhone, również ten model zapewnia obsługę dwóch kart SIM. Model ten wyposażony jest w 2-calowy ekran dotykowy (i rysik w obudowie), slot kart micro SD. Ma wbudowany odtwarzacz MP3/MP4, radio FM, dyktafon i praktyczną latarkę diodową.

Sugerowana cena detaliczna zestawu DWUFON, złożonego z myPhone 7230 i dwóch starterów Play Fresh wynosi 349 zł.

myPhone 8830TV to jeden z najbardziej zaawansowanych produktów marki myPhone. Jest to pierwszy model wprowadzony na polski rynek, który ma wbudowany odbiornik naziemnego sygnału telewizyjnego. Umożliwia oglądanie na dużym, 3-calowym ekranie dotykowym takich programów jak TVP1, TVP2, TVN, Polsat, czy TV4. Oprócz obsługi dwóch aktywnych kart SIM urządzenie umożliwia odtwarzanie plików audio i video, ma również wbudowane radio FM i dyktafon. Funkcjonalność uzupełniają dwa sloty kart pamięci micro SD.

Sugerowana cena detaliczna zestawu, złożonego z myPhone 8830TV i dwóch kart startowych Play Fresh wynosi 499 złotych.
myPhone

Komentarze (1 - 10 z 12)

Że niby jaki myPhone ? Co to w ogóle jest ? Jakieś zdjęcia może by się przydały.
 0  
Jak już, to jedna z tych kart powinna być heyah do taniego internetu, bo chyba to cudo obsługuję sieć :)
 0  
To są chińczyki. W necie dominują negatywne opinie. Polecają Samsungi Duoz ale te są droższe.
 0  
Ten tel z TV to pomyłka.Za kilka miesięcy wchodzi TV cyfrowa,to po co komu wsteczny model.
 0  
@Klient - http://images.google.pl - i wpisz tam model :) lub po prostu www.myphone.pl

@lakierski - a no po to, bo ten telefon obsługuje TELEWIZJĘ NAZIEMNĄ, a więc kanały takie jak TVP1, TVP2, TVP INFO, POLSAT i TVN, a telewizja cyfrowa w KOMÓRKACH będzie miała specjalne kanały dla komórek. Ja osobiście wolałbym tego MyPhone`a i oglądać TVN niż jakiś szajski kanał który zrobi jakaś szajska firma...
 0  
jak mozna bylo wybrac na marke telefonu nazwe myPhone, czy nasz kraj zawsze musi byc pelen kretynow? kretyn kretynowi raczke myje a poniej podejmuja tacy decysje, specjaliswi wielcy
 0  
@T-Karmel telewizje naziemna, ale analogowa, a cyfrowa juz czai sie za rogiem i oficjalnie zostanie odpalona we wrzesniu. jezeli wierzyc harmonogramowi, to za 3 lata sygnal cyfrowej tv naziemnej bedzie w wiekszosci kraju, a za 4 lata sygnal analogowy zniknie z Polski na dobre. no ale znajac wykonanie 'chinczykow' pewnie zywotnosc tego modelu zsynchronizuje sie idealnie z wylaczeniem nadawania analogowego ;)
 0  
T-Karmel,właśnie miałem na myśli tv naziemną,ale CYFROWĄ
 0  
Byl juz podobny zestaw ale chyba z orange, gdzie byla heyah. Co jak co neta i rozmowy miedzynarodowe maja nie do przebicia!!!
 0  
Naprawde czytając te komentarze można się załamać! Czy wogóle któryś z Was miał jaki kolwiek z tych telefonów w ręku? bo jestem przekonany, że nie! Najpierw się zapoznajcie z tematem a potem się wypowiadajcie! Te telefonu cisza się bardzo dużym powodzeniem wśród klientów. Mam komis i o telefony myPhone pyta bardzo wiele osób, a co mnie jeszcze bardziej cieszy wiele z nich je kupuje. Nowe zestawy Dwufon dzieki dużo lepszej cenie sprzedaja sie bardzo dobrze! Zainteresowanym radze zapoznać się z tą marka !
 0