Łukasz Szewczyk28.05.2009 (12:31)96 komentarzy

Nowa Heyah: Darmowe SMS-y, 29 gr za rozmowy

W czwartek 28 maja 2009 roku komórkowa sieć Heyah wprowadza na rynek nową taryfę - Nowa Heyah. W ramach oferty wiadomości SMS wysyłane wewnątrz sieci będą darmowe. Obniżona została także cena za rozmowy głosowe - do 29 groszy.
W ramach nowej oferty sieci Heyah  cena połączeń do wszystkich krajowych sieci została obniżona do 29 groszy, bez potrzeby wykupu dodatkowych pakietów. Droższe będą jedynie połączenia z siecią Play - 79 groszy.
Rewolucją są darmowe wiadomości SMS wysyłane wewnątrz sieci, bez potrzeby wykupu dodatkowych pakietów. Bez zmian zostają ceny za Internet (0,02 zł za 100 kB) oraz połączeń do Unii Europejskiej (44 gr na numery stacjonarne i komórkowe). Koszt wysłania SMS-ów poza Heyah - 14 groszy. MMS - 40 groszy.

Zmiany wprowadzone zostają z dniem 28 maja 2009 roku, automatycznie dla wszystkich użytkowników dotychczasowej Równej Taryfy. Z tą datą Równa Taryfa ustępuje miejsca nowej propozycji - nastaje Nowa Heyah.

Użytkownicy korzystający z Taryfy Pakietowej również mogą wybrać Nową Heyah. W tym celu należy wysłać Kod Ekspresowy *100*1*1# lub zadzwonić do Biura Obsługi Użytkownika Heyah. Każdy użytkownik ma prawo do dwóch bezpłatnych migracji między taryfami. Podczas kolejnych zmian taryf każdorazowa z konta zostanie odliczone 5 złotych.

Komentarze (1 - 10 z 96)

Długo trzeba było czekać na obniżki. Cena minuty do Play to parodia.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 28 maja 2009 o 12:38:30 przez uzer).
 0  
to łapka pomachała konkurencji :) darmowe smsy w sieci i stawka za net genialna, minuta jak w Playu. w sumie to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza oferta na kartę
 1  
dobry pomysł z tymi darmowymi smsami :)
 0  
nooo super oferta
 0  
te darmowe smsy to tylko odpowiedź na oferte play, zresztą do kitu z darmymi ekami tylko do heyah, żadna do konkurencja do play
 0  
Litości , a co z TAK TAK-iem Ery ?
 0  
widzę, że niektórzy zaślepieni Freshem. a ceny netu? a rozmowy międzynarodowe? do tego smsy w Play to tylko promocja. jestem przekonany, że spora ilość osób wybierze Heyah
 0  
quest tak taka psują jak mogą, a był to jeszcze nie tak dawno najlepszy pre paid.
 0  
I co pajace od W3? Ile minuta z Heyah do Centernetu 29gr. A ile MTR do Centernetu pewnie nie mniej niz do Play. A ile minuta z Heyah do Play? Dalej uwazacie ze MTR ma wplyw na wysoka stawke do Play? Nie ma zadnego wplywu. To chec zniszczenia prawdziwej konkurencji i tyle.
 0  
homer - Nie jestem zwolennikiem Heyah ale trzeba przyznać, że ta sieć od jakiegoś czasu staje się lepsza niż sieć tego samego operatora (PTC) tak tak, tylko jeszcze w ofercie Heyah brakuje modeli telefonów, które są w ofercie konkurencji (wliczając w to też Ere), jak narazie w Heyah są telefony skierowane tylko do specyficznych grup odbiorców i tę liste można by troche poszerzyć. Ale ogólnie to Heyah staje się coraz ciekawszą siecią.
 0