Michał Rogowicz16.06.2009 (17:13)9

Nowa promocja w ofertach abonamentowych sieci Play

Sieć Play zaprezentowała dzisiaj nową ofertę, która umożliwia niepłacenie abonamentu przez 3 miesiące. Dzisiaj również zaprezentowano podobną promocję, ale dotyczyła ona mobilnego dostępu do Internetu - Play Online.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

Promocja gorsza od tej trwajacej do dzis.Mam nadzieje ze terminale potanieja w tej nowej promocji bo jak nie to sukcesu sprzedazy jej nie przewiduje wrecz raczej klape i to dosc duza bo szał moze zrobic na kliencie tylko cena terminala
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 16 czerwca 2009 o 19:35:41 przez hubertikus).
 0  
to sie chyba oplaca tym osobom ktorym zostalo 3 miechy do konca umowy
 0  
W ogóle się nie opłaca ciągle jest to samo. To takie odgrzewanie kotleta:/ Co jak co jednak to prawda Play w kwestii abonamentu nie ma dużo do zaoferowanie, nawet minuty nie przechodzą z miesiąca na miesiąc.
 0  
Potrzebuje porady w nastepującej kwestii:
27 czerwca konczy mi sie umowa abo z erą ( 60zł /120min)
rozglądam sie za nową ofertą bo era na przedłużenie dała mi tylko możliwość obniżenia tego abo do 45zł ale u nich tel są dość drogie ( w tym abo np nokia e51 kosztowałaby mnie ponad 250zł)
chciałbym abo w granicach 30-45zł bo mi 100min do all wystarcza w zupełnosci w tym momencie
co poleciacie? one play 45? dodam iż chce numer migorwać z ery w razie czego do innego operatora
a może dzwonic do konsultanta ery i próbować negocjacji ( słyszałem że twardo sie trzymają cenników i to nie ma sensu)
 0  
Tradycyjnie w Playu najwiecej znizek i dodatkowych upustow przy zamowieniu abo w eshopie.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 17 czerwca 2009 o 9:11:14 przez uzer).
 0  
roberto ja bym ci polecala jezeli masz w miare dobry tel to przejscie na karte w play bo jak 100 min ci wystarcza to po co ci placic abonament a jezeli chcesz zmienic operatora to wstrzymaj sie do 6 lipca bo bedziesz mial darmowe przejscie do innego operatora nawet na abonament w ogole polecam z tel i abonamentem play 45 tylko ze oni maja niby sa na nadajnikach plusa kiepski zasieg
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 17 czerwca 2009 o 9:59:22 przez giordani).
 0  
No własnie nie wiem jak z tym zasięgiem jest? Bo w erze te rewelacji nie ma
 0  
@Roberto: Ja bym na Twoim miejscu poczekał, tak jak mówi giordani, do 6 lipca. Poza tym możesz zadzwonić do BOA i trochę z nimi ponegocjować. Pamiętaj jednak, ze zwykły konsultant nie będzie w stanie Ci zbyt dużo zaoferować. Może natomiast przełączyć Cie do ludzi, którzy zajmują się utrzymywaniem (lepszym bądź gorszym, ale utrzymywaniem) Klientów. Porozmawiaj wtedy z nimi i tyle.
@giordani: Co do zasięgu Play - swoje maszty mają tylko 3G, a tam gdzie nie mają zasięgu, lecą na nadajnikach Plusa (tak na 3G jak i GSM). Denerwujące przy zmianie nadajników jest to, że zrywa połączenia (gdy np. w trakcie jazdy znika zasięg 3G Playa i przełącza się na nadajnik Plusa - bez względu na to, czy na 3G czy na GSM). Wiem co piszę, bo sam mam numer w Playu (nota bene przeniesiony z Ery, do której chyba niedługo wrócę). Jest to denerwujące i jak na taką nowoczesną sieć trochę żałosne.
@Roberto: Jeśli faktycznie nie zależy Ci na połączeniach do jakiejś konkretnej sieci - to wybór jest duży. Sam się zorientuj, poczytaj cenniki, zobacz na pakiety minut/wiadomości/internetu i wtedy wybierz. Każdy kogo zapytasz, będzie chwalił swoje, więc i tutaj pewnie znajdziesz zwolenników pozostania w Erze, wyznawców Playa, obrońców Orange i Plusa czy innych mniej lub bardziej dziwnych MVNO.
Krashan Bhamaradżanga (usunięte konto #2061) 17.06.2009 (12:47:19)
 0  
Roberto, co do zasięgu - 3G najlepszy w Orange, potem w Plusie.
 0